Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Postán feladott, tértivevényes...

Postán feladott, tértivevényes esszé-féleséget küldtem egyik tanáromnak. Mi történik, ha elviszik neki az iskolába, de nem tudja átvenni? (Kihelyezett, hétvégi képzés. )

Figyelt kérdés

Tegnap este 17 óra körül adtam fel. És ajánlva-t és tértivevényes-t ikszelt ott nekem a postai dolgozó. Mikorra várható egy ilyen levél megérkezése, és mi történik, ha ő személyesen például aznap még-vagy már nincs bent az iskolában, amikor viszik? Át tudja venni esetleg más is? Nem kértem a tanárnőt, hogy írjon kérvényt valakinek, hogy vegye át. Valaki átveheti neki így is?

Eljuttattam e-mailben is egyébként, de még raktam hozzá pár lapot, amit nem szkenneltem be az e-mailes-verzióhoz, ilyen mellékletek. Kép például.



2016. dec. 13. 21:31
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja amúgy,ha mégvalaki ilyen helyzetbe kerülne, csak szólok, hogy rosszul gondoltam, mert nem küldenek nekem levélben értesítőt az átvételről, de a postánál lehet telefonon vagy levélben érdeklődni. Meg a zöld papír nem tudom, minden küldeményhez kell-e, de nekem az azon lévő azonosítószámot kellett bediktálni, és akkor megnézték.
2016. dec. 20. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!