Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Felnőttként cserkésszé válni?

Felnőttként cserkésszé válni?

Figyelt kérdés
Tíz éve, 18 éves korom óta vagyok a cserkészet közelében, és szeretnék cserkésszé válni. Korábban nem léptem be. Sajnos a lakóhelyemen és közvetlen közelében nincs cserkészcsapat. Tudom, hogy alapíthatnék egyet, de nem tudom, érdemes-e ebbe belevágni. Mit tegyek? Kinek van tapasztalata? Érdemes-e egyáltalán felnőttként csatlakozni a cserkészethez?

2012. júl. 13. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de nincs semmi akadálya. :)
2012. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csatlakozni bármikor érdemes :).

Szerintem mindenképpen érdemes lenne a csapatalapitásban gondolkoznod. Ezügyben ajánlom ezt: [link] , illetve irja e-mailt a titkarasag@cserkesz.hu cimre, és onnan továbbküldenek majd, ahhoz a személyhez, aki az adott cserkészkerületben csapatalapitással foglalkozik.

2012. júl. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálunk 10 éve alapították újra a csapatot. Sok a nehézség, de ha van elég érdeklődő érdemes belevágni. Eleinte biztosan kevesen lesztek, de van tapasztalatom kis csapatokkal, ha van kérdésed írj bátran! De az előző oldalakat és e-mail címet is bátran megkeresheted!

B.P.

2012. aug. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!