Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A napokban a SPARban a bejárat...

A napokban a SPARban a bejáratnál fiatalok álltak ők pénzért lehettek felfogadva?

Figyelt kérdés
vidéki kisváros, osztottak egy papírkát hogy tartós élelmiszert gyűjt a máltai szeretetszolgálat, és tényleg kassza végén a lepakolós résznél fel volt állítva egy kis rész ahol egy fickó feltűnően végig bámult ahogy elpakoltam. nagyon fel tud baszni az ilyen, még jó hogy meg nem szólított, meg is kérdeztem volna hogy én is rászoruló vagyok nem adna valamit?? mindent elront az az erőszakosság
2016. dec. 20. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmikre általában nem jár fizetség.

Karitatív módon csinálják.

2016. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Téged is piszkál az ilyen (?) engem is. A Tescoban egész évben a gyerekeknek gyűjtenek, 200-250 Ft-al húzzák le minden egyes vásárláskor a pénztárnál azt aki adakozik. Egy hozzátartozóm szégyenli azt mondani, hogy NEM, nem ad, így hát mindig ad. Miközben a mi családunkban is van olyan aki hiába tartja, tartaná a markát a hivatalokban, nem kap semmit.
2016. dec. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ez érdekes , hivatalos formák vagy csalók ? A szervezetek nem házalnak sem telefonon keresztül kéregetnek , ez gyanús .
2016. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A Miskolci Sparban is gyűjtenek, és valóban amikor a kasszánál fizetnek az emberek, ott állnak feltehetően azért hogy adnak-e nekik valamit a vásárlásból.
2016. dec. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyet azt úgy kéne megoldani, hogy vagy perselyt kirakni ahol gyűjteni akarnak vagy egy félreeső helyen felállítani egy standot, de semmiesetre sem rámászni, rászállni az emberre. A tököm van már tele mikor egy nap 10 ilyen segélyszervezet szólít le, ha kilépsz a boltból akkor a hajléktalan a román menekült a cigány is megtalál, de a fizetésedből is levonják a munkanélkülieknek a hozzájárulást, de adom az adóm 1 százalékát is, meg otthon is etettem itatom, eltartom a munkanélküli családtagot.
2016. dec. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
de! a legszuperebb az amikor a munkanélkülit szólítják le, hogy -adjál tartós élelmiszert vagy étkezési utalványt.
2016. dec. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Molyember ***** válasza:
100%
Engem nem szólítottak meg, nem is mértek végig, és amikor nekik is vásároltam, megköszönték. Semmi rossz nincs ebben, ha nem teheted meg, ne adj nekik. Nem ők tehetnek róla, hogy neked nincs pénzed, gondolj arra, hogy a még nálad is szegényebbeknek gyűjtenek. Igazából jó lenne, ha nem csak karácsonykor gyűjtenének.
2016. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Nem ők tehetnek róla, hogy neked nincs pénzed, gondolj arra, hogy a még nálad is szegényebbeknek gyűjtenek."


Nem tudom értitek e a dolog lényegét egyáltalán vagy csak irkáltok.

Pofátlan módon nem állok bele az ember arcába és nézem, és méregetem és sasolom a kosarát. Aki úgy gondolja fáradjon oda egy ilyen szervezet pulpitusához és adakozzon. Nem mindenki vastagon megy az utcán a boltba, nem mindenkinek van nettó 2-300 ezer FT havi fizetése, valaki nettó 100-at oszt be egy hónapba többed magával, tehát a pofa vágásokra meg a tapadásra semmi szükség, ez b*ssza az embert, nem más.

2016. dec. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Molyember ***** válasza:
Még sehol nem láttam, hogy méregették volna valakinek a kosarát, biztos nem egy boltba járunk.
2016. dec. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha középiskolás fiatalok voltak akkor valószínű a közösségi szolgálatos feladatukat végezték(50óra) nem kapnak azért pénzt.
2016. dec. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!