Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek meg fogom tesiből...

Szerintetek meg fogom tesiből kapni félévkor az 5-öst?

Figyelt kérdés

Én alacsony is és vékony is vagyok és sportból nem is vagyok olyan jó... Jelenleg ilyen jegyeim vannak tesiből: 3,3,5,5,5,5,5,5

Minden más tantárgyból csak 5-ösöm van...

Órán igyekszek a legtöbbet kihozni magamból

Még a kosarazásra fogunk több jegyet kapni ami beleszámít a félévibe... Az sem megy a legjobben de mindent megpróbálok...


Az ofő mindig meg szokta kérdezni félév előtt hogy ki hogy áll a tantárgyakból... Majd mondom neki a tesit és hátha vmit tesz érte... Szerintetek fog?


De tudom legfőképpen a tesitanáron múlik...



2017. jan. 6. 18:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni hogy 14L (7. osztály)
2017. jan. 6. 18:52
 2/5 anonim ***** válasza:

4.5 az átlagod ha a kosárra 5-öst kapsz simán 5 leszel.

De mért olyan fontos ez a leírásból én arra következtetek hogy nem a tesivel akarsz továbbtanulni. Nem mindegy hogy 5 vagy 4 leszel?

2017. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
73%
Pont 4,5 az átlagot, szóval igazából a tanáron múlik...
2017. jan. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy hogy hanyas leszek de csak a sorminta kedvéért szeretném az általános iskolát kitűnő bizonyítványokkal befejezni...

Idén kaptuk az új tanárt...

Tavaly könnyebb volt a helyzetem mert a tesitanárunk alsóban is tanított meg a szüleim ismerik...

2017. jan. 6. 19:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, a képzőművészet érdekel...

Oda szerintem nem olyan fontos a tesi jegy. De azért remélem fog segíteni az ofőd és dob egy 3 pontost legalább :)

2017. jan. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!