Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor mondják valakire hogy pók?

Mikor mondják valakire hogy pók?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Ha nyolc lába van.
2017. jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Ha mindíg a sarokban megy föl a netre...
2017. jan. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy könyvben, amit régen olvastam egy vékony embert hosszú végtagokkal csúfoltak póknak.
2017. jan. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy aki rengeteg szerteágazó (hálószerű) kapcsolati rendszerrel bír azt hívják póknak. Ez elég gúnyos név, gondolom azért mert az ezekből fakadó nagyszámú kapcsolati tőkét is bőségesen kihasználja gyakran mások kárára.
2017. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Akkor "pók" ha a háttérben össze-vissza szövögeti a szálakat, jól összekavarja,ezzel manipulálja az embereket, magyarul "szarkeverő", kilétét többnyire nem tudjuk. Keze a szálak segítségével, hosszabbra nyúlik, mindent ő mozgat a háttérből, mint egy marionett színház. Nagyon sértő kifejezés!
2017. jan. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!