Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik dal a...

Szerintetek melyik dal a legesélyesebb A Dal 2017-ből?

Figyelt kérdés
Szerintem a Totova - Hosszú idők című dal a legkülönlegesebb. Ez volt az egyetlen amit elsőnek meghallgatva megragadt a dallama. Tetszik, hogy a magyar népdalok dallamát idézi föl de mégis modern. Nem tudom, hogy mennyire hatná meg a külföldieket, hogy "hungarikum", de szerintem feltűnő az egyedisége, nem egy olyan szabvány dal. Radics Gigi dala is tetszik, olyan Disney mesés hatása van, bár ezt úgy tudnám elképzelni az Eurovízió színpadán, hogy igazi hercegnős ruhában énekelné, valami mesébe illő vizuális effektekkel. Úgy gondolom ennek a dalnak is lenne esélye az Eurovízión, hiszen nincs ember aki ne ismerné/szeretné a Disney meséket, illetve nagyon szép tiszta hangja van Giginek, és nem utolsósorban látványos produkció is születhetne. Szerintetek?

2017. jan. 7. 02:09
 1/7 anonim válasza:
100%
Tényleg Totova a legkülönlegesebb, Tóth Gabi mélyebb hangja nagyon érdekesen hat egy ilyen "magyaros" számban.
2017. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is :)
2017. jan. 8. 00:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Jetlag - Keresem a bajt jött be a legjobban :(
2017. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az idei Dal-ban nincsen egy olyan dal sem,ami kiemelkedne a többi közül, de több mint valószínű, hogy Tóth Gabi fog kiutazni Ukrajnába.A dal erőssége, hogy tényleg olyan "magyaros" amely bejöhet a külföldieknek mert az ő nézőpontukból "átjön nekik a magyar kultúra", a magyar dallamok varázsa.Viszont ha ezt leszámítjuk,akkor eléggé felejthető dal,de Gabi kiemelkedő és különleges színpadi jelenléte miatt szerintem még így is van ok egy kicsit bizakodni.az "adjatok egy kanalat,szíven szúrom magamat" nevezetű sor meg tök fura és ciki,szóval azt szerintem mindenképpen átírhatnák,viszont összességében tényleg nem egy olyan rossz dal.
2017. jan. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem sokat számít, hogy hogy adja elő az előadó a dalt, hogy énekel, milyen a képi világ stb... Szóval én az elődöntők produkciói után mondanék pontosat, de nekem a top 3, akiket jelenleg el tudok képzelni az Eurovízión:

- Totova:Hosszú idők

- Henderson Dávid:White shadows

- Spoon 21:Deák

2017. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem Tóth Gabinak, a Soulwavenek, és Szabó Ádámnak van a legtöbb esélye.
2017. febr. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én Giginek szurkolok!
2017. febr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!