Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztráliába nagyon nehéz...

Ausztráliába nagyon nehéz elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Csak aegy pillanatra átfutott az agyamon, hogy tök jó lenne ott dolgozni.


Jogilag nagyon nehéz kimenni és ott is maradni huzamosabb időre, ha már sikerült munkát találni?


Ugyanolyan, mint Amerika, hogy kb. lehetetlen ott maradni?


2017. jan. 9. 17:57
 1/5 Chopen válasza:
57%
Ha gyalog mész, akkor eltart egy darabig.
2017. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Olvasgasd ezt az oldalt! [link]


Nagyon hasznos!

2017. jan. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Még Amerikába is könnyebb kijutni, hidd el, és jóval olcsóbb. Nekem egy ismerősöm 2 éve költözött ki a családjával Melbourne mellé. Nem egy pár hetes procedúra volt, mire eldöntötték a hatóságok, h mehetnek. Igaz, már nekik is volt kint rokon, aki sokat tudott segíteni.

Amúgy talán az ázsiaknak - főleg a kínaiak - a legkönnyebb kimenni. Sok milliomos, vállalkozó él ott, aki sok pénzt is visz az ausztrál államnak.

2017. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Meg van egy csomó kínai vállalat, befektetés, sajnos, mi ilyenekben nem vagyunk érdekeltek. Egyébként jó sok money kell Ausztráliához, még ha a jogi részén túl is jutsz. Nekem is álom marad, én Queenslandbe mennék, a Gold Coast vidékre :)
2017. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó kis Chicago alakul a Gold Coast-on. Nem csak csillogás az mint a képeken 😅
2022. jan. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!