Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék jól angolul megtanul...

Szeretnék jól angolul megtanulni, ezért eldöntöttem, hogy szeretnék kimenni Kanadába vagy Ausztráliába vagy Új- Zélandra vagy az USA-ba dolgozni mint Au pair. Dolgozott már vki ezekben az országokban min Au pair?

Figyelt kérdés
Ha igen mik a tapasztalatok? Milyen iratok kellenek? Vala Tapasztalatom már van, mert 1 évig dolgoztam kint Németországban már mint Au pair Madchen. Válaszokat előre is köszönöm. ;)

2014. ápr. 11. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Javaslom az Egyesült Királyságot vagy Írországot. Az általad felsorolt országok nagyon szigorúan ellenőrzik a külföldiek munkavállalását, így szinte esélytelen, hogy végzettség nélkül munkát tudj vállalni ott.
2014. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
most csinálom az MSc-m utolsó szemeszterét, szóval nem végzettség nélkül fogok menni... persze ha egyáltalán összejön ;)
2014. ápr. 11. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy nézegesd a bevándorlási hivatalok oldalait, minden lesz skill shortage list, vagy hasonló. Ha a te diplomád szerepel rajtuk, akkor minden rendben. :D
2014. ápr. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan, ha mar voltal au-pair Nemetorszagban, akkor tudod korulbelul mirol van szo. A tavolsagrol es az utazasi koltsegrol beszelek.

Ha a felsorolt orszagok valamelyikebe mesz, akkor az osszeget szorozd meg 3al es az utazasi ido is iszonyat hosszadalmas.


3 evig eltem Angliaban, szinte perfekt megtanultam a nyelvet es eleg surun jartam haza, de au-pair fizu mellett csak a buszra futotta es a 24 oras zotykolodes...ugh

Ha jol sporolsz akkor olcso fapadossal 3-4 ora alatt otthon vagy, illetve ha minden kotel szakad, valaki kimegy erted kocsival, vagy busz, vonat, akarmi.


Au-pair fizubol nem fogja futni oceanon atrepulo jegyre, vagyis qrva ritkan tudod latogatni a hazaiakat, ha valami baj van, nem tud erted menni senki kocsival, es akkor a nehez papirszerzesrol meg nem is beszeltunk....


Plusz, az Aussiek es a Kiwik akcentje nem biztos hogy az, amivel rogton kezdened kell az angol tanulmanyaidat.


Szerintem is maradj Europan belul.

2014. ápr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Megbízható program az Au Pair in America. Én velük szeretnék majd kimenni, ennek a programnak a hivatalos magyar képviselője:

www.crew.hu/au-pair-in-america

2014. ápr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!