Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok cigány miért tagadja le a...

Sok cigány miért tagadja le a származását?

Figyelt kérdés

Egyre több olyannal találkozok, akik egy az egyben letagadják, hogy cigányok. Igaz fehérebb a bőrük, de az arcvonásukon, a viselkedésükön nagyon is meglátszik. A szüleikről nem is beszélve, akik jóval sötétebbek és ezek a jegyek még jobban észrevehető rajtuk.

Persze semmi bajom nem lenne velük ha kulturáltan tudnának viselkedni, de nem tudnak... Akkor meg minek tagadják?


2017. jan. 21. 13:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Mert csak akkor vállalják ha hasznuk van belőle(plusz segílyke)
2017. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Mert ebben az országban, nem előnyös cigánynak lenni.
2017. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Na miért? Mert gyűlölik az emberek a cigányokat és ha az vagy esélyed sincs, hogy elfogadjanak.
2017. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
0%

Hát én nem tudom milyen környéken élsz, mert eléggé sokat számít ez a dolog.

Ahol én élek ott nem igazán találkoztam ilyen romával, sőt igazából olyannal sem aki csak várja a segélyt..nem szoktam adni az ilyen előítéletekre én jobban szeretem megvizsgálni a dolgokat, és rohadtúl nem van minden ahogy a médiából ömlik a szar.


Nyilván nem azt mondom, hogy nincsenek ilyenek de én rohadtúl nem ismerek egy ilyent sem :D Alapból,ha normális velük az ember ők is azok...

2017. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
nem úgy van*
2017. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Igen. Persze vannak kivételek, akik nem ítélnek el csak a származásom alapján. Cigányként írok.
2017. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
4es, akkor még nem jártál erre mifelénk, szerencsés vagy:_D
2017. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:

"Mert ebben az országban, nem előnyös cigánynak lenni"


Miért, van olyan, ahol igen?

Én a hírekben mást nem látok, csak hogy pakolják őket hazafelé meg próbálnak tőlük megszabadulni. Elég Kanadára gondolni.

2017. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
#6
2017. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

"Ahol én élek ott nem igazán találkoztam ilyen romával, sőt igazából olyannal sem aki csak várja a segélyt."


Hol élsz? Melyik település ez?

2017. jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!