Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Skinhedek és a Punkok miért...

Barni Kovács kérdése:

A Skinhedek és a Punkok miért utálják egymást?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy a skinhedek melyik punkokat nem birják az összeset vagy van egy Punk situld amit utálnak?

Feltudnatom világositanai.

Es amúgy a Rockereket egyik félsem utalja igaz sem a punk sem a skinhead?



#Punk;Skinhead;Rock
2017. jan. 24. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég ... komplex dolog.

Régről megmaradt elmélet ez, mint az, hogy a nőnek a konyhában a helye, stb...

Régen rengetek konfliktus volt a két tábor résztvevői között, éppen ezért él/t sokáig az a tézis, miszerint eme kettő utálja egymást, harcolnak.

Ez mára már megváltozott, a "punk és skinhead kint az utcán fasisztákat szétkerget" satöbbi satöbbi..

Egy a lényeg, ez már megváltozott, mára már nem azt jelenti a skin amit egykoron, és a punk sem, a világ változik, ahogy a fogalmak is.. (sajnos)

2017. jan. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

mert az Oi-tól eltávolodtak némelyek és sok punk csöves, és sok skinhead náci manapság

én úgy látom, hogy a legnagyobb ellentét abban nyilvánul meg, hogy a punkok nem dolgoznak és igénytelenek, a skinheadekkel ellentétben (nem fikázás, én is punk vagyok, de ez tény)

2017. márc. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Tessék, itt egy elég jó válasz: [link]
2023. febr. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!