Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Igaz az hogy angliaban sot...

Igaz az hogy angliaban sot mashol is ugy utaljak a magyarokat hogy semmibe nem nezik oket? Ti ennek tudataban ki mernetek menni mondjuk angliaba dolgozni?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 18:54
 1/10 MZ.per.X válasza:
100%
Hülyeség.
2016. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Erről még nem hallottam, kamu kérdés... Legutóbb sir-nek szólítottak a szállodában, pedig tudták, hogy magyar vagyok...
2016. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miert lenne kamu? nem allitom hogy igyvan hanem kerdezem, am ismerosom is mondta aki kint volt nemetbe ott ugy utaljak a magyart mint itt a ciganyt aztan h igaz e?? ki tudja
2016. júl. 23. 19:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz.
2016. júl. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

AZT a magyart, aki lop, koszos, lusta, részeges, bunkó, AZT igen.


AKI rendesen dogozik, ápolt, normálisan viselkedik, AZT nem.


Csak ennek NEM a magyarsághoz van köze, hanem a magatartáshoz.


Németországban élek és dolgozom sok éve, de még egyetlen egyszer sem volt bárkinek is gondja azzal, hogy magyar vagy nem német vagyok.

2016. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem "a magyarokat" utálják (ott és másutt), hanem a lejmoló és alpári magyarokat. Van belőlük elég sok.


Nem kell azt gondolni, hogy Anglia és más gazdag országok tökéletesek, ott is sok a bunkó ember. De jellemzően mégis arrafelé nem előítélettel, hanem viselkedés alapján ítélnek. Azaz vannak magyarok, akiket semmibe sem vesznek, és vannak, akiket nagyon becsülnek. A józan emberek ugyanezt teszik ugyanezekkel itthon is.

2016. júl. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki kivagyian állít oda, suttyó, bunó, nagy az arca a semmire, azt utálják, mint mindenhol máshol. Nem a magyarsága miatt.
2016. júl. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt a fogalmat,hogy "hungarian mentalism" nagyon ismerik.Valóban a suttyó,'kijöttemangliábaénvagyokaf@.sz@gyerek"típusú embereket utálják,akik azt hiszik,hogy csak dől a pénz,de nem kell érte dolgozni.Na azokat szeretik szív@tni.Meg is érdemlik.Ha normális,dolgos vagy és van benned némi alázat is,akkor bátran gyere ki.
2016. júl. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 3 éve voltam kint sulimmal Angliában, családoknál voltunk elszállásolva. Onnantól kezdve, hogy megtudták, hogy magyarok vagyunk, valami förtelem bunkón viselkedtek velünk. Arról volt szó, hogy sokat kell kommunikálni a nyelvtanulás miatt, de kb hozzánk se szóltak. Mindannyiunknak volt már egy középfokú nyelvvizsgája, felsőfokra készültünk épp, tehát nem arról volt szó, hogy nem értjük egymást. Ezen kívül állandó flegmázásban és lenézésben részesültünk.
2020. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja és még mindig az előző vagyok, de hozzá kell tennem, hogy nem gondolom, hogy mindezekre okot adtunk. Illedelmesek, tisztelettudóak voltunk, a szabályaikat betartottuk.
2020. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!