Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Na, ehhez mit szóltok?

Na, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy a multik az eladókat, pénztárosokat, árufeltöltőket nemes egyszerüséggel csak "patkányoknak" nevezik.
2010. máj. 6. 13:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.


Amúgy kik azok a multik? Mert a cégnek magában nincs véleménye, max mondjuk a vezérigazgatónak.

2010. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Droidnak szokták hívni az árufeltöltőket a vezetők, és a vásárlók egyaránt. Aki ilyen helyen dolgozik (jelenleg összetenném a két kezem, ha egyáltalán ilyen munkát találnék...) annak azért érdekes az élete, mert ugye 8 órát alszik, amikor mindegy milyen rendszerben van, bemegy dolgozni a diktatúrába, aztán hazamegy és a szabadidejében demokráciában él.. Hosszabb távon szerintem nagyon megterhelő, hogy valaki multinál dolgozik, de vannak előnyei is: pl. megismer más kultúrákat is, jelen esetben az indiaira gondolok, ahol kasztrendszer van... Aki árufeltöltő az itthon az érinthetetlenek kasztjába tartozik...
2010. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Aki az általad felsorolt dolgozókat patkánynak nevezi az csakis egy ostoba görény lehet.
2010. máj. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem tudtad? mármint azt, hogy a multik azaz a nagy tőkés külföldi égek, az egyszerű alkalmazottakat fogyóeszközként használják.


most nem arra a programozóra gondolok aki mondjuk a magyarországi Microsoft-nál melózik, hanem az egyszerűbbekre, a tesconál dolgozó feltöltőre, pénztárosra, stb.

2010. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
*cégek
2010. máj. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
21%
Bár te nem ilyen munkakörben dolgozol, de téged is lehetne így hívni.
2010. máj. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem a ratkárosból jön, nem tudom...
2010. máj. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
13.40-es, nem értelek. Miért lehetne engem is így hívni? Mert nyilvánossá teszek egy gusztustalan jelenséget? Nekem is van egy hugom, aki a Tesconál tiz éve pénztáros és valószínű őt is patkányként emlegetik. Sajnos. Ez egyébként nagyon is jellemző a magyarországi foglalkoztatásra, vagyis arra, hogy aki egyszerűbb munkát végez, lenézik, kihasználják. De mi lenne, ha a "patkányok" nem lennének?!
2010. máj. 6. 14:22
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos,hogy csak ennyit érünk:-((((
2010. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ja 5évig güriztem Tesconak ,kasszásként!


"egy patkány"

2010. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!