Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez az esethez?...

Mit szóltok ehhez az esethez? Nem felháborító? Kinek szólhatnék róla?

Figyelt kérdés
Kórházi szobatársamat kedden műteni vitték,cuccai a szobán maradtak.Ma délelőtt két ápoló jött a nénike cuccaiért,de közben matattak a holmijai közt,felbonották a táskáit,zacskóit,retiküljében kotorásztak,és közben azt kommnetálták,mennyi mindent hozott a néni magával,és az egyik ápoló felvette a néni köntösét és a táskáját a válára tette,és úgy bohóckodott.
2011. okt. 8. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szóltál rájuk ott? Egyébként szólj a főorvosnak.
2011. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem mertem szólni,nehogy még én kapjak,de orvonak szólok róla
2011. okt. 8. 13:32
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez undorító és ezt mint eü-is mondom. A főnővérnek jelentheted, de azt már most megmondom, h tenni nem fognak ellene. Sajnos.
2011. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kár szólni a dokinak, előtted lehet leteremti őket de a nővérszobában együtt röhög a nővérkékkel. Szégyen! Inkább Ird ki ide hol voltál kórházban és melyik osztályon. Hátha visszajut a dolog a kedves kórházi dolgozókhoz (sokan nézelődnek itt)
2011. okt. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szlovákiai kórház,fővárosi szívkórház
2011. okt. 8. 13:38
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a betegjogi képviselőnek kell jelezni, nem tudom, hogy Szlovákiában van-e ilyen, vagy hogy hívják ott, de szerintem kell lennie ott is.
2011. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
van itt is olyan,remélem,sikerrel járok
2011. okt. 8. 13:45
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak kerestek valamit, pl. a gyógyszereit, vagy bármit, és az is lehet, hogy megkérték őket rá... Persze a bohócodásra nincs mentség, de ez szerintem nem olyan súlyos vétség, hogy felnyomd őket.
2011. okt. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a betegjogi képviselőnek kéne szólni. Lehet, hogy lopni is akartak. Kitelik az ilyen mocskoktól még az is.
2011. okt. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!