Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondanatok nekem román (esetle...

Mondanatok nekem román (esetleg olasz) neveket?

Figyelt kérdés
Mindenkit felpontozok aki ir. (kiveve trollokat:P)

2017. jan. 25. 15:27
 1/7 anonim válasza:
Carlo? Szerintem az olasz név. Van is egy ismerősöm akit ìgy hívnak és félig olasz.
2017. jan. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

koszi!

Azt kifelejtettem hogy lehetoleg lany neveket, ha tudtok :)

2017. jan. 25. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Andreea, Ana, Maria, Teodora, Diana, Ioana, Anna, Mihaela, Monica, Cristina, Iulia, Bianca, Denisa, Anca, Andra, Raluca, Marie, Adelina, Alina, Alexandra, Gabriela, Sabina, Lidia.
2017. jan. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Adina, Ariana, Antonia, Antonela, Aurelia, Adriana, Adela, Alina, Ana, Andreea, Andra, Catalina, Cristina, Corina, Cipriana, Cornelia, Dara, Dana, Delia, Dorina, Elisa, Eleonora, Elvira, Elena, Felicia, Gabriela, Georgina, Ghita, Hortensia, Ioana, Ionela, Irma, Iulia, Laura, Livia, Magda, Marta, Nicoleta, Raluca, Roxana, Maria, Sorina, Stefania, Viorela.
2017. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 chtt ***** válasza:

Itten is van néhány: [link]

Ezt az oldalt is szeretem, mer' ottan vannak az eredetek meg a jelentések, talán tudod használni:

[link]

2017. jan. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
2017. jan. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hanna S ***** válasza:
Larisa
2021. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!