Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogyan értelmezitek ezt az...

Ti hogyan értelmezitek ezt az idézetet?

Figyelt kérdés

"Ha madarat szeretsz,égbolt legyél,ne kalitka"

Kíváncsi vagyok kinek mit jelent,milyen jelentéstartalommal bír mások számára! :)


2017. febr. 2. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan jelentéstartalommal bír, hogy 15 éves tinipcskának való facebook bölcsesség egy pucsítós csücsörítős kép alá.

Szerintem elég rossz idézet, nem látok benne mély jelentéstartalmat, csak egy sablon habi életbölcsesség az említett kisasszonyoknak és páwa fiataluraknak.

2017. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hmm.hát erre nem számítottam.de persze ez is egy benyomás! :)
2017. febr. 2. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jut róla eszembe, hogy ha szeretsz valakit, akkor ne akard megváltoztatni, átformálni teljesen a saját ízlésedre, hanem úgy szeresd, ahogy van.
2017. febr. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretsz valaki, segíts neki kibontakozni, önmaga lenni, ne nyomd el, ne láncold le, ne törd le az önbizalmát.
2017. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
Ha valamit el akarsz érni, akkor ne zárkozz el tőle
2017. febr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!