Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem találom a neten...

Hogyhogy nem találom a neten ezt a "dal" szöveget?

Figyelt kérdés

Kb. 20 évvel ezelőtt nagy sláger volt ez a hülyeség, de megmaradt a fülemben:


"Gyere, gyere haver, a szerelem lever, jobb, ha az ember egy kólát bever. Megihatsz annyit, amennyit bírsz. A Kodály körül nem a bepernihill. Gyere, gyere bébi, kerülj velem, stuttyogunk egyet a területen. … és még hosszan tovább, de hiába gépelem be a Google-ba bármelyik szókapcsolatát sehol nem akadok rá a szövegre, azt se tudom kik voltak, hogy hívták a "zene"kart, valaki tudja?



2017. febr. 10. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A szamot nem ismerem fel, de a stilus alapjan Rapulok a tippem
2017. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

úgy rémlik a szám címe "Háromnegyed-tizenkettő" és nem találom a Rapülők szövegei között, se a szám címe alapján. Közben eszembe jutott belőle még:


…gyere, gyere haver, a szerelem lever, jobb, ha az ember egy kólát bever, megihatsz annyit, amennyit bírsz. A Kodály körül nem a bepernihill. Gyere, gyere bébi, kerülj velem, stuttyogunk egyet a területen. Ide néz, oda néz, csókolom, ugye jó dolog? De te sose ér-te-te-tenyeres a talpad. Na szevassz érted! Zuhogott az eső és hagytam a felhőt had essen, azon a nehéz este amikor beléd estem, és lecsurgott rajtunk a hideg víz. Szeress bébi engem ahogy bírsz! Keményen szeretsz, mint a dipörküll. Mint aki megőrült, mint aki megőrült És te szerettél. Most nem azért, de őrült vagyok, és rajongok érted … Pedig görbe a lábad és torcos a vállad és annyira iszol, mint a habszivacs, kicsit csúnya vagy, de az enyém. Mit mondjak rólad? Tévét nézni nagyon jó vagy. Bocs, bocs, mennyi az idő? … Három-negyed-tizenkettő-ő-ő …

2017. febr. 10. 22:45
 3/3 anonim válasza:

Feltöltöttem :)


https://www.youtube.com/watch?v=FtEC1y9CCOw


Sajnos az előadót én sem tudom kicsoda. Még a címben sem vagyok biztos, de talán 3/4 12 (esetleg szevaszérted vagy az az együttes neve lenne?)


Arra emlékszem, hogy a '90-es években voltak a tévében is valamilyen tehetségkutatóban (talán Ki mit tud?). A dalt pedig ennek a tehetségkutatónak a válogatáskazettájáról másoltam, de sajna már az a kazi sincs meg. Ami még infó, hogy a kazettán volt Üveges Csirkeszemek is, a Tilos című dalukkal.

2019. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!