Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van itt olyan fiatal, aki...

Van itt olyan fiatal, aki lakótelepen él és úgy érzi, innen soha nem lehet kitörni?

Figyelt kérdés
Érdekelnének lakótelepi sztorik, hogy ki hogy éli meg, ha oda született és nem tud elköltözni (nyilván nem az új lakóparkokra gondolok, hanem a szocreál paneldzsungelekre).
2017. febr. 14. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ott éltem, de nem éreztem sose ezt rossznak. Nem csak szegények élnek ilyen helyen. Abban a városrészben, ahol én élek, szinte csak panelok vannak. Mindenki abban él ott. Mindenféle emberek. Ugyanúgy élnek itt is orvosok, gazdagabbak, szegényebbek, gázos emberek is.

Most két utcával lakom arrébb, mint gyerekkoromban. Szeretem ezt a környéket és nem érzem, hogy ki kéne törnöm. Szép lakásom van, jó munkám, kényelmes életem.

2017. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%

Normális helyen élek, jól érzem ott magam. Egy régi téglával sokkal rosszabbul jártam volna.

Nyilván "kitörésnek" te is egy korszerű kertes házra gondolsz - de azt ugye tudod, hogy ez a csúcs? A milliárdosokon kívül mindenki erre vágyik.

2017. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Én nem lakótelepen élek,hanem egy nyomorfalu kellős közepén,innen még annyi kiút sincs,mint,onnan...
2017. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!