Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok Stohl Andráshoz?...

Mit szóltok Stohl Andráshoz? Nem durva? De egyben szerintem vicces is. Egyszer volt ilyen esete.

Figyelt kérdés
2010. máj. 8. 18:33
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
MI van vele?
2010. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
95%

Vezetett és ütközött.

Nyakam rá hogy megint részegen.

[link]

2010. máj. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__84..


Végleg bevonnám a jogosítványát. Ittasan nem először vezet, gyerekek is lehettek volna abban az autóban. A vadászengedélyét is bevonnám, mert ittasan bárkit lelőhet. Egyébként biztosan azért ment el a helyszínről, mert megszondáztatták volna és kiderül, hogy piás. Felelőtlen egy ember, és pofátlan is, mert cigit kért a balesetet szenvedettektől. Felháborító!!!!

2010. máj. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát én semmi vicceset nem látok a történtekben. Az, hogy (sokadszorra) részegen balesetet okoz, aztán odahívja a barátnőjét, hogy játsszák el, hogy a nő vezetett, ő meg szépen odébb áll, a legnagyobb pofátlanság. A tévében elnézést kért mindenkitől, de én kíváncsi leszek, milyen büntetést kap. Ittas vezetés, helyszín elhagyása, hatóság félrevezetése, és a sokadik eljárás ellene. Az életben nem engedném volán mögé!!!
2010. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

elég szomorú.

bár én műsorvezetőnek szeretem, ettől függetlenül.

de tényleg negatív példát mutat.főleg h.,nem először csinált ilyet.


Bele se merek gondolni,mi lett volna ha halálos kimenetelű lett volna a baleset.

2010. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító! Nyolc éve majdnem otthagyta a fogát, akkor is ivott, azóta is ő a kivételezett, akinek MINDENT szabad, mert ő "A" celeb. Mezei autósnak soha nem adnák vissza a jogsiját, ennek többször is megtették. Szerencsére nem ölt meg senkit, de az okozott kárért, a súlyos sérülésért (nem lábtörés, Stohl úr, ne nyilatkozzon marhaságokat! Nem lábtörés, hanem combnyaktörés, idősek ebbe belehalhatnak).

Kedvencem volt, de soha többé nem akarom látni, se tévében, se színházban. Jellemtelen, hazug, aljas alkoholista.

2010. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy részeg volt, máskülönben nem hagyta volna el a terepet, hiszen úgyis tudják, hogy az ő autója volt, meg az ő iratai. Azért hagyta el a helyszínt, hogy ne kelljen ittasan a rendőrség elé állani...
2010. máj. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Most bizonyította be igazán, hogy színész... Amit a TV-ben mutatott az mind színjáték, ő valójában egy olyan ember, aki képes elhagyni a baleset színhelyét, meg a sebesülteket...
2010. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Most bizonyította be igazán, hogy színész... Amit a TV-ben mutatott az mind színjáték, ő valójában egy olyan ember, aki képes elhagyni a baleset színhelyét, meg a sebesülteket... Gyáva.
2010. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Jellemtelen, gyáva alak. Remélem, pontosan annyit fog kapni, mint amennyit én is kapnék, ha ugyanezt tenném. Bár szerintem vagy kimossák a jogászok, mint 10 éve Császár Elődöt, vagy kap 30 nap elzárást, és abból is csinálnak egy valóságshow-t "Jailhouse Rock" címmel. Szánalmas és undorító.
2010. máj. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!