Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miskolci kolisok! Melyik...

Miskolci kolisok! Melyik kollégiumba menjek?

Figyelt kérdés

Szóval: minthogy felvettek a Földesbe már csak egy nagy gondom van: melyik a "legjobb" koli Miskolcon? Jó messze lakom Miskolctól (kb. 120-40 km) ezért ha lehetséges szeretnék hétvégén is bentmaradni. nehezen torelálom ha egy kollégim/iskola nagyon-nagyon szigorú és következetes, de azért olyan kollégiumba se szeretnék beköltözni ahol meg mindent szabad (pl.: Teleki). Szóval valami köztes megoldás kéne.


A másik: küldtek a jánlást a Karacs Teréz Leánykollégiumból és Központi Leánykollégiumból. Van esetleg tapasztalatok erről a kettöröl?


Nagyon köszi! :)


2010. máj. 8. 18:37
1 2
 11/17 anonim válasza:

Na lányok titeket felvettek? Engem igen, csak azt sajnálom, hogy nem tudok menni a táborba, mert akkor pont nyaralni fogunk.

96%-os voltam

2010. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

igen engem is felvettek :)

De állítólag az igazgató már az elején elszólta magát, hogy mindenkit felvesznek. Gondolom nincsen elég gyerek. Én mondjuk "táborba" is megyek. Tényleg: az hol lesz? A koliban? Csak mert írták, hogy vigyek lakatot a szekrényhez... Kiváncsi vagyok mi lezs :)

2010. jún. 8. 01:21
 13/17 anonim válasza:
szia milyen volt a kolis tábor? (ha mentél)
2010. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Hát mentem, de rögtön a második nap 8első éjszaka) rám is jött egy hányásos bisz-basz, így második nap délutánnyán már jöttem is el.


Az elsőnap... Ott késve érkweztem de nem bánom! Az igazgató tartott valami Miskolc-imertetőt. Nos abból már 15 perc is sok(k) volt. A többiek meg 1-2 órája halgathatták. :D

Utánna kaptunk enni. Fura módon a kaja finom volt.

Utánna volt valami Teaház dolog, aminek az volt a lényege, hogy kaptunk teát :D Derékig nyomtam cukorral de úgy is keserű volt. az asztalra meg tettek ilyen óriási papírt, meg mellé zsírkrétát. Mire eljöttünk mer nem sok sima felület maradt :D

Aztán lehetett menni focit nézni. Közben én (meg úgy álltalában a csajok) csak lödörögtem. Össze akadtam egy kedves lánnyal. Meg a szobatársam is, így úgy döntöttünk, hogy cserélgesünk már, hogy mi négyen egy szobában lehessünk. Huh! De addig csereberélt mindenki amég a felügyelő tanár fel nem cseszte magát. Fogta ki állt a folyosó végére és elkiálltotta magát, hogy mindenkinek sorakozó van! XD De végül sikerült egyszobába kerülnünk.

Aztán az egyik lány kiült az ablakba (a legfelső szinten voltunk) amikor meg jött a tanár csak annyit mondott (halál nyugodtan): csokolom. Tanár az szívbajt kapott!

Atán villanyoltás volt, ammi anyit jelentett, hogy mindenki addig van fent amég akar, csak legyen csöndben. Minket me lecsesztek, miközben a szomszéd szobában ment a buli...

Aztán beszélgetünk utánna meg "aludtunk". Ez anyiból állt, hogy mindenki nagyon csendbe volt mert a többiek biztosan alszanak :D

Aztán olyan 5 körül elkezdtem hányni. De még a vizet is kihánytam. Mivel egész nap az ágyamban voltam így meghalgathattam a takarító néni nyávogását. Pl.: véletlen lehánytam a takarót. Lehúztam. Megyek le, közben fogom a falat, mert hát állni nem bírok és utánnam kijált: GYERE MÁ' VISSZA HE! Itt hagytad a takródat!

Kevés hiányzott hozzá, hogy vissza szoljak...


Hát kb. ennyit tapasztaltam.

2010. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Jah és én vok a kérdező, csak csináltam egy új nevet mert a régi nem enged be :D
2010. júl. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
hello várod már a kolit? én kicst izgulok és kíváncsi vagyok hogy fogok első nap eljutni a földesbe. remélem jó szobatársakat kapok :)
2010. aug. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Hát... Nem vagyok az az izgulós tipus :D Meg már tudom, hogy kik lesznek a szobatársaim :) Tesóm osztálytárs(nő)a, meg az ő unokatesója+másodunokatesója :) De ha gondlod csatlakozz hozzánk. Ők már úgyis tudják merre kell menni, én meg velük leszek :). Csak mond meg, hogy hogy hívnak :)
2010. aug. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!