Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez? Mit tudok...

Miért van ez? Mit tudok ellene teni?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. És azt érzem magamon, hogy kezdek rasszista lenni. Az álltalánosban a "menő" gyerekek istenitették a cigányokat. És hát nekem nem tetszett. Mert ők ezért elkezdtek lopni... Nagy kárpátia fan vagyok/voltam és egyszer amikor a youtube automatikus lejátszáson volt és Radical Hungary elkezdett menni és akkor mivel annyira nem szerettem a cigányokat a "menők" miatt ezért elkezdtem Titkolt Ellenállás és Egészséges Fejbőrt halgatni... Ma már nem tudok nagyon leszakadni ezekről a számokról próbálom, hogy csak kárpátiát és rappeket hallgatok. Most 9.-ben meg az osztályba is van rasszista de én igazából nem akarok rasszista lenni mert nem erre neveltek. Volt dolgom cigányokkal elismerem nem mindegyik ugyan olya mert 100-ból 2 jó ő be tud illeszkedni a társadalomba... Előre is kösz. A zsidókkal és a többiekkel nincs annyira bajom. PLS help

2017. febr. 18. 06:44
 1/2 anonim válasza:
Szervusz,.elmondásais alapján csak azért nem akarsz rasszista lenni, mert nem erre neveltek. Hát, ez hülyeség... Van rossz nevelés is, és rasszistának lenni nem olyan, mint egy stílust kiválasztani. Semmi baj, ha nem szereted a cigányokat stb.-ket, mert pontosan a viselkedésük miatt ítéljük el őket (mi).
2017. febr. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A rasszizmus hülyeség: [link]


Azt tudod ellene tenni, hogy


1) Nem törõdsz a "menõkkel". Valójában nem iss menõk, hanem majmok, de ezt nem kell neik mondani. Nem kell törõdni velük, de provokálni se kell õket ( se ).


2) Megpróbálsz értelmes, hasznos dolgokkal foglalkozni. Tudom, hogy a tanulás unalmas, de hasznos. Pl neki esel a mateknak, az még érdekes is tud lenni.


3) Olvasni is lehet, lehegõleg jó könyveket, olyanokat, amiket a kultúremberk értékesnek tartanak.


4) Mindenképp messze el kell kerülni mindenféle szélsõséget.


Kb ennyi.

2017. febr. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!