Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl hullik a hajam? Ha...

Mitöl hullik a hajam? Ha megmosom akkor eldugul a lefolyo annyira. Mondjuk sok van igy még nem látszik, de mitöl van ez? mit tudok ellene teni?

Figyelt kérdés
5hónapja megmütötek(pajzsmirigy).2hónapja szedek gyogyszert ismét mert alacsony a hormon tartalmam.lehet ettöl?
2008. szept. 13. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj az orvosodhoz! Ha kezelés alatt állsz akkor ők vagy menyugtatnak (nem kizárt, hogy a kezelés mellékhatása) vagy kivizsgálják, hogy mi okozza.

Egyébként a hormonváltozás valóban lehet az oka de annyi minden lehet még, hogy jobb ha orvossal beszélsz. :)

2008. szept. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok oka lehet a hajhullásnak. pl.: gyulladt fog,gyógyszer,valamilyen viitamin vagy vas hiány,vagy egy rejtett betegség stb.

kb.ilyen okokból hulhat csomókban a haj.Szerintem menj orvoshoz.

2008. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ha fiatal, akkor lehet hogy a szüleid nem mondtak el neked valamit a műtétedről. A pajzsmirigy rákos megbetegedése elég gyakori. Keress rá google-el a gyógyszeredre, hogy kemoterápiás gyógyszer-e.
2008. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
23 vagyok és külön élek saját családom van,nekem mondtak a dokik minddent,tehát rákos nem vagyok,mert a szövetan minden okés volt.azért köszi mindenkinek ha van még tipp várom,26án megyek vissza a dokimhoz
2008. szept. 14. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!