Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Barátszerzés egyetemen?

Barátszerzés egyetemen?

Figyelt kérdés

Pécsre jelentkeztem egyetemre. Ha felvennének, mennyi lehetőség lenne ott barátkozni? Albérletben lakva is lenne lehetőség arra, hogy sok barátot szerezzek? Ti hogyan boldogultatok egyetemeken a kapcsolatkötésekben?

Sajnos senki nem jönne a barátaim közül azokra az egyetemekre/karokra/városokba, amelyeket én megjelöltem, szóval ha úgy hozza a sors és felvennének, új barátságokat (is) kéne kötnöm, gondolom.



2017. febr. 18. 14:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs meg szemelyes tapasztalatom (iden erettsegizek), de egyetemen is ugyanolyan emberek vannak, mint barhol. Senki nem fog megenni, nem te leszel egyedul, aki nem ismer senkit. Meg ezert vannak a golyataborok pl. Akkor mar lesz egy kezdeti kozos tema, jo baratsag indito lehet. Gondolom en, aztan lehet en leszek az aki egyedul lesz 4 evig, lol.
2017. febr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha neked barát szerzésére tanács kell, akkor nősíteni is a Köjál fog...
2017. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!