Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Madách Síznházat hogy tudom...

A Madách Síznházat hogy tudom megközelíteni leghamarabb a Nagyvárad tértől?

Figyelt kérdés

És ha már odaértem, ott ugye már nem fogok eltévedni? Gondolom a ruhatárat pl. nem nehéz megtalálni :D

Előre is bocsánat a hülye kérdésért, csak vidékről utazom és akivel mentem volna, nem tud eljönni velem, de én emiatt nem szeretném kihagyni.


2017. febr. 19. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Metró a Corvin negyedig, utána pedig 4-es, 6-os.

Nem emlékszem konkrétan hol van ott a ruhatár, hirtelen a Vígszínházzal kevertem össze, de ha a tömeg után mész, abból nem lehet baj.

2017. febr. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3-as metróval Corvin negyedig, ott 4-6 villamosra szállsz a Széna tér felé, és a Wesellényi utca elnevezésű megállónál leszállsz. ( Negyedik megálló.) Onnan kb. 150 m. a színház, a megállóból már látni fogod.
2017. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 1/2 Időpont ma 18:26

Bocs, nem akartalak ismételni, csak amíg a választ írtam, addig küldted Te is a tiédet.

2017. febr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2017. febr. 19. 18:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nézz az épületről képeket, meg a Google street view-val menj végig a megálló és a színház közti úton, akkor biztosan nem lehet baj. A Corvin negyednél az aluljáróban pedig balra kell kimenni, szerintem ki is van táblázva (a Széll Kálmán tér felé mész). Már rég jártam a Madách Színházban, de ha a többi színházból indulok ki, akkor biztos lesz ott sok színházi munkatárs, akinek a célja az, hogy segítsen az embereknek, szóval ne aggódj, hogy bent eltévedsz. Jó szórakozást!:)
2017. febr. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!