Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egyetértetek azzal hogy...

Egyetértetek azzal hogy napjainkban elég rossz hatással vannak a közösségi életre a kutya tartók? 30f

Figyelt kérdés

először is a mindenhol megtalálható kutya ürülék és a rengeteg kutya vizelet ami szennyezi a talajt.


másodszor, hogy az emberek inkább magukba fordulnak, és a kutyájukat jobban tisztelik mint más embertársukat.


harmadjára a kutya támadások, amik nagyrésze nem is kerül nyilvánosságra.


negyedik, hogy nagyon sok betegséget terjesztenek, főleg a tömblakásokban tartott nagyobb kutyák, amit szerintem tiltani is kéne.


2017. febr. 19. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább a felelőtlen, hozzá nem értő, illetve nemtörődöm kutyatartók. Most őszintén, ugye te sem gondolod hogy mindez a kutyák hibája?
2017. febr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Upsz, hülye vagyok, nem tudom hogy maradt ki az utolsó szó a kérdésedből >< Bocsi érte.

Akkor annyiban javítanám, hogy kutyát, vagy bármilyen állatot lehet úgy is tartani hogy az ember ért ahhoz, amit csinál, illetve felelősséget is vállal mindenért, ami ezzel jár.

Szóval nem mondanám hogy általánosságban a kutyatartók, hanem ahogy írtam, a nemtörődömség, illetve a hozzá nem értés itt a gond sokak részéről.

2017. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Milyen betegséget terjesztenek a kutyák?

Nem értek egyet. A magábaforduló ember attól nem lesz nyitottabb, hogy nincs kutyája, sőt.

2017. febr. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kutyaterápia?

"csökkent a magábaforduló, visszahúzódó autisztikus viselkedési formák megjelenése"

[link]


Gondold át a többit is.

2017. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tenyleg... A kutyak miatt fog elpusztulni a Fold, uristen, pusztitsuk el mind!

Aki maganyos, az allat nelkul is maganyos lesz.

A kutyatamadasok negy resze koborkutya.

Betegseget terjesztenek? Talan, de pont a tomblakasosok?

MIert nem vallod be inkabb hogy egyszeru allatgyulolo vagy es kesz? Annak is a butabb fajtaja.

2017. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet semmiben. Szerintem a társadalomra a magadfajták a károsak.
2017. febr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak a kulturálatlan kutyatartás a probléma, a kulturált nem. Sajnálom kérdező, hogy környéked még fejletlen ebből a szempontból.
2017. febr. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kutyaürüléket minden normális gazda felszedi, tudom a pisit nem lehet, de ahol olyan beton rengeteg van, hogy nincs egy talpalatnyi föld és nem a puszta földre megy, ott hidd el nem csak kutyapisit fogsz találni.


Egy magábaforduló embernek talán még jót is tesz a kutya! Pl. simán lehet, hogy másképp senkihez sem szólna, de sétáltatás közben összebarátkozik más kutyással.


A betegségeket meg hagyjuk... szintén nem a kutyáktól kell félni.

Bocsánat, de szerintem nagyon sületlenségeket beszélsz.

2017. febr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Fogadjunk, macska párti vagy ugye?
2017. febr. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Amíg a föld létezik ez a konfliktus megmarad a kutyatartók és a kutyát nem tartók között :D . Mindkét oldalon van igazság és van túlreagálás is. Azt én is tiltanám, hogy nagytestű kutyát panelban tartson valaki, ez az állatnak is kínzás! Egy kutyának kell a mozgástér és nem csak annyi hogy napi kétszer leviszik sétálni. Van olyan gazdi is, aki tojik a szabályokra buszon, villamoson, merthogy "az ő kutyája szelíd" ezért szájkosár nélkül viszi fel az 50 idegen utas közé, hát köszönjük szépen!


De vannak, akik felelős állattartók és tőlük kár lenne elvenni ezt az örömöt nem gondolod?

2017. febr. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!