Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan aláznak, minden...

Állandóan aláznak, minden órán, hogy hülyék vagyunk, minek tanulunk, úgyis munkanélküliek leszünk. Nem értem, miért ilyenek az egyetemi tanárok?

Figyelt kérdés

Csak akkor azt nem értem, miért tanítanak itt?

Egyébként is ez egy ótvar suli, csak az Elte, csak a BME, csak az az iskola, az összes többi ócska, munkanélküli-képző.


2017. febr. 27. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pedig abból él az egyetem, hogy ti odajártok. Ha nem lennének hallgatók, nem lenne normatíva, be kéne zárni.
2017. febr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én mielőtt egyetemre jöttem, nagyon sokra tartottam az egyetemi oktatókat, de le kell írnom, legtöbbje emberileg tetű.

Az lehet, hogy az adott dolgot megtanulták valahogy és tehetségükből- hátszéllel- egyetemi docenssé váltak akár- de emberileg nullák.

Különben is, honnan tudják, mire fogjuk vinni, egyébként meg nemcsak Mo. van a világon, többünk eleve külföld felé kacsintgat.

2017. febr. 27. 13:31
 3/3 Zenon ***** válasza:

Szia!


Nagyon helytelennek tartom , hogy ezt kapjátok a tanáraitoktól. Persze nem könnyű pályakezdőnek lenni, és sokan fognak küzdeni ezzel a problémával. De inkább motiválnia kellene a pedagógusnak, mintsem a rossz oldalát sulykolni. Én is tanultam felsőoktatásban, de ilyet nem tapasztaltam akkoriban.

Tanulni sosem hülyeség. A tudásért, a végzettségért érdemes hajtani. Vedd figyelmen kívül, amennyiben nem tartod érdemesnek az efféle megjegyzéseket.

2017. febr. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!