Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett olcsóbb a...

Mitől lehetett olcsóbb a fodrász? Ti találkoztatok már ilyennel?

Figyelt kérdés
vidéki kisváros, van jónéhány fodrász de nem olyan sok. ez kimondottan férfifodrász, nem járok rendszeresen, évente kb. 2-3 alkalommal szoktam elmenni. emlékszem hogy tavaly ősszel 1600at kért. most meglepetésemre 1400 volt. hogy lehet hogy még nem is hogy drágult volna, de olcsóbban dolgozik? örülök neki persze csak meglepett mert ilyennel még nem találkoztam.
2017. márc. 2. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
számlát kaptál? Lehet most épp zsebbe dolgozott, míg legutóbb adózott is utána..
2017. márc. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
dehogy kaptam. kár hogy nem néztem meg a szolgáltatások díját pedig ott volt a falon de mintha olyan rémlene hogy más volt ha csak ollóval vágja mindenhol mintha géppel, de ugyanúgy mindennel dolgozott mint a legutóbbi alkalommal szóval passz
2017. márc. 2. 18:24
 3/6 A kérdező kommentje:
akkor lehet hogy törvényt sértettem:D vagy ő? hmm
2017. márc. 2. 18:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Te semmiképp, ez az ő felelőssége, de az is elképzelhető, hogy más technikával vágott.
2017. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akciózott :D lement a sampon áfája ,vagy beütött neki a gazdasági erősödés meg a rezsicsökkentés.
2017. márc. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Rezsicsökkentés.
2017. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!