Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nem gáz, hogy az...

Szerintetek nem gáz, hogy az "Isten éltessen" vagy a "Boldog szülinapot" kifejezések helyett már csaak ennyit kap az ember: "Boldogat"? Szerintem ez olyan szánalmas, főleg mikor családon belül hangzik el! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 16:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát nekem még sose mondta senki, pedig 30 múltam
2011. okt. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Ez egy szleng...a mai fiatalság szokása, mint a (thx, sztem, hi) és társai.
2011. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ja, egyébként gáz. Hogy a kérdésre is válaszoljak. :)
2011. okt. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen, valóban egy szleng, ami leginkább a facebook-on van jelen! Ja és egy családtag ne ilyen helyeken üzenjen a többi családtagjának, hanem egyszerűen csak menjen oda és szóban köszöntse fel!!! Nem így lenne szép???? De sajnos már kifordult a világ önmagából!:(
2011. okt. 11. 17:07
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szoktam mondani: "Nagyon boldog születésnapot!".
2011. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gáz. Boldog mit? Boldog lófaszt a valagamba, vagy mit? :) Az ilye köszöntésekre csak annyit írok: kösz.

Aki rendesen kiírja annak rendesen meg is köszönöm.

2011. okt. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
De!!! Nagyon szánalmasnak tartom, és azt is, hogy BSZ! Mert aki annyira nem veszi a fáradtságot, hogy rendesen felköszöntsön, akkor inkább ne is írjon.. Én is mindig megtisztelem a másikat, hogy nem oda...ok neki két betűt, vagy éppen egy fél mondatot.. :)
2013. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
7%
Nem gáz, max. a begyepesedett idiótáknak gáz, akik nem tudnak haladni a korral. Ennyi erővel a hogyan mondja kend, mi vala az hajón se lenne gáz, pedig ma az, úgy, ahogy a sablon "boldog szülinapot" is. Legyél egy kicsit kreatívabb. És mivel menő a minimál, ezért menő a BSZ vagy HBD is. El kell fogadni, hogy a nyelv mindig megújul.
2015. júl. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
92%

Inkább begyepesedett idióta mint egy tuskó.

Haladj csak a korral.Meglehet nézni az irányát a te fejlődésednek.

És az ilyenek még gyerekei lesznek,na ez ám a fejlődés.

2017. jan. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már alapból felfújni az egészet, és egy szimpla szokásmondatba ilyen nagy, vagy bármekkora jelentőséget belelátni fölösleges. Ha a egy családtagod utál azt nem ebből fogod észrevenni.
2017. márc. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!