Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A török konyha más országokban...

A török konyha más országokban is nagyon népszerű vagy inkább csak Magyarországon?

Figyelt kérdés

Magyarországon igen nagy népszerűségnek örvend a török gasztronómia.

De, tapasztalataim szerint, az olyan gyorséttermekben csak, ahol török a tulajdonos, vagy az alkalmazottak törökök.

Gyakran látom, hogy sorban állnak érte.

De, mondjuk meg is éri, mert tényleg finom.

Az árakkal általában nincsenek elszállva.

Nincs is jobb ebédre, mint egy kebabtál vagy ezme,desszertnek pedig sült tejberizs vagy baklava.


Ausztriában,Franciaországban,ahogy én láttam nem örvend ekkora népszerűségnek, hanem olyan "átlagosnak" számít.


A magyarok ízvilágához illenek a török ételek?



2017. márc. 6. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
pont annyira népszerű mint a többi gyorskaja
2017. márc. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze, hogy Magyarban népszerű. Hasonló a 2 nép ízlése. Hálát adtam a múltkor is a török büféért Ausztriában. A germán népek kajáitól hánynom kell.
2017. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!