Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyen vegyek részt, legyek...

Hogyen vegyek részt, legyek aktív az egyetemi közösségi életben?

Figyelt kérdés
Másodéves vagyok (21/F). Nem a feltétlenül a sulis szervezésű bulikra gondolok, hanem a "produktívabb" dolgokra. Klubesemények, rendezvények vagy akármi. Aki jártas ebben, az tudna tanácsot adni? (Mivel visszahúzódó vagyok, ezért sajna nehéz dolgom lesz, de túl szeretnék lépni ezen.)

2017. márc. 9. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy gondolod. Remélhetőleg 1 év múlva írod, hogy milyen csöndes voltál, de sok barátod lett, párod és nem olyan leszel, mint én aki rájött, hogy kur.vára nincs ilyesmire szüksége és nem tudná jól érezné magát, inkább egyedül van.
2017. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet a közepén kezdeni. Menj el egy ilyen szervezéshez, és ajánld fel a munkádat. Megmondják mit tégy, kérdezz a többi tevékenységről is, és figyelj, tanulj. A következőben már egy megtanult témában önálló lehetsz. Aztán majd magad vezényelheted, ha kitanultad.


Mert egy dolog a visszahúzódó természet, lesz ezzel gondod, de le kell győznöd erős elhatározással. Abban senki se fog és tud segíteni. Viszont hiába vagy bátor, bevállalós és öntudatos, ha nem értesz hozzá. A szervezés külön tudomány és sokrétű. Van olyan része, ami erősen igényli az emberekkel foglakozást, de van olyan is, ami átlátóképességet igényel. Keresd, ami fekszik neked, és azzal kezd a munkát. Aztán szélesíts, de úgy, mint a jó tanulásban. Továbblépés, ha az előző megy, értjük, átlátjuk.

2017. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!