Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok ilyesmi mondást vagy...

Tudtok ilyesmi mondást vagy valamit amit ezt fejezi ki csak szebb szavakkal vagy kicsit másképpen?

Figyelt kérdés
Amit ma elmondhatsz/megtehetsz azt tedd meg mert lehet hogy holnap már nem teheted meg.Nemrég történ egy elég durva dolog,mikor azt hittem (és még sokan),hogy a lány akit tetszik nekem meghalt(szerencsére nem).Rájöttem hogy hányszor is szalasztottam el az esélyt egy kapcsolatra vagy más dolgokat mint barátok,jó élmények.Egyszóval megfosztottam magam tőlük mert gyáva voltam kinyitni a számat és kimondani amit szerettem volna.Ezzel kapcsolatban szeretnék egy tetoválást ami erre emlékeztet,hogy igen oda kell állni,ki kell mondani amit gondolok mert különben holnap el veszíthetem az esélyt hogy az enyém legyen amit szeretnék.Szóval valami hasonló mondást keresek.

2017. márc. 10. 23:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Illetve az "Amit ma megtehetsz ne halaszd holnapra" közmondás ki van zárva mert ennél valami bővebbet szeretnék.
2017. márc. 10. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!