Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van ilyen lehetőség, vagy...

Van ilyen lehetőség, vagy csak ábrándozom?

Figyelt kérdés
Az jutott az eszembe, hogy milyen jó lenne, ha a férjemmel elkezdenénk társastáncot tanulni, szerintem ez amolyan kapcsolaterősítőként is működhetne, és közös programunk is lenne. De ha elkezdünk ilyen tánctanfolyamot, van lehetőség valahol bemutatni, amit tanultunk? Arra gondolok, hogy ő felvenné a szép kis öltönyét, én valami csinos estélyi rucit, és táncolhatnánk. :) Vagy hülyeségeket gondolok?
2017. márc. 14. 22:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség, bármikor beiratkozhattok társastánc-tanfolyamra, sok helyen van rá lehetőség. Kapcsolaterősítőnek is kiváló, közös programnak is jó, egészséges és értelmes hobbi. Bemutatni is tudjátok a tanulmányaitokat, még ha nem is versenyszerűen, de egy-egy esküvőn, fogadáson, bálon vagy valami hasonló eseményen minden további nélkül. Én csak ajánlani tudom a dolgot, jó ötlet a részedről.
2017. márc. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!