Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sok munka lehetőség van...

Sok munka lehetőség van Ausztráliában, sok magyar van ott, kedvesek az asztrálok, elég az angol nyelv, melyik városban a legjobb letelepedni?

Figyelt kérdés
Első sorban olyanok érdekelnek akik ott laknak,laktak

2016. aug. 7. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

a letelepedés hivatalos feltételeiről itt tájékozódhatsz:


[link]


A bevándorlási processz hosszú, drága és komplikált, és egyáltalán nem biztos, hogy szükség van ott rád. Komoly feltételeknek kell megfelelni, nem olyan egyszerű, mint EU-n belül.


Egyébként munka az van.

Az ausztrálok általában kedves népek.

Az angol nyelv alapos ismerete elegendő.

A város az lehet nagyváros, kisváros, akármilyen város, ahol találsz munkát.

2016. aug. 10. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)..számomra nem lesz nehéz,mert hamarosan lesz Angolállampolgárságim és akkor már Ausztrália szabad számomra.
2016. aug. 10. 10:19
 3/4 ZoltanAnglia ***** válasza:

Eleg szegyen ha megkapod - az egyebkent nem letezo- 'angol allampolarsagot'.

Brit allampolgarsagot, kaphatsz angol allampolgarsagot nem.

En brit allampolgar vagyok, de nem is hallottam olyat, hogy britkent minden kuonosebb gond nelkul mehetnek Ausztraliaba elni.

2016. szept. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem az a vilagon a legjob hely en 5 ev mulva megyek, oda mehetsz is, ajánlom Irány Ausztrália csapatát, ök segitenek mindenben :) egyebkent a varos az töled függ. attol hogy Tropusokon akarsz e elni, vagy mersekelt ovben, van olyan hely is ott ahol esi ka hó, most vasarnapra mondott is havazast, mindenkepo ajanlom Gold Coastot, tiszta Dubai, télen is a legalacsonyabb hömerseklet 2 fok volt, az atlag telente 8-10, nappal 15-20 fok. szep a termeszet es tengerpart is gyonyoru :))
2017. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!