Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Compton mi is pontosan?

Compton mi is pontosan?

Figyelt kérdés
tudom hogy compton egy hely, de mi kötődik hozzá a hip-hop, rap történelmében? mert van egy comptonos pólója nővéremnek, felvettem míg kifutottam a telepre és vagy 30 ember kezdett el ugatni róla hog menő, meg respect meg ilyenek, mesélne valaki róla mesélni, történelmileg miért olyan mint west coast east coast? (ismerősöm gyak.kérdéséről írtam ki 15/L) kicsit részletesebben lehetne?

2017. márc. 20. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Compton város Los Angelesben.


Sok rappernek a szülővárosa, vagy kötődik hozzá baráti, rokoni vagy egyéb kapcsolatok révén.

A városban nagyon magas a bűnelkövetések aránya. Országos szinten az egyik legmagasabb.

Olyasni mint itt a 8.kerület. Szóval igazi amerikai feka gettó.


Ezért aki vagány bűnözőrepper annak minimum egy albumnyi számának erről kell szólnia, hogy mekkora nyomor van comptonba de azért mi elvagyunk ott mert jól beszívunk meg kocsit lopunk meg betörünk stb...


Magyarországon is sokan majmolják ezt, ami szerintem nagyon gáz.

2017. márc. 21. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csak egy pár név: eazy-e, ICE Cube, dr.dre
2017. márc. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2017. márc. 25. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!