Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Melyik vallásba/vallási...

Melyik vallásba/vallási irányzatnál tilthatják/vonhatják meg a gyászt?

Figyelt kérdés

"Tim Dog reportedly died of complications from diabetes in February 14, 2013. However the funeral was canceled and no death certificate or autopsy existed. His family also stayed away from the media claiming religious reasons as a justification for their shunning of the press and wanting to mourn in private. After Pilgrim alleged in May 2013 that Tim Dog's "reported death" may have been a scheme by Tim Dog to avoid payments to her, she came public demanding further investigation about his death. A warrant was issued in Mississippi for his arrest in case he was still alive"


[link]



2016. nov. 12. 03:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Szó nincs arról hogy megtiltották volna a gyászt. Pontosan azt írják, hogy visszavonulva gyászoltak ("to mourn in private"), mert zaklatta őket a sajtó.


Mondjuk szerintem a sajtót kellett volna kitiltani, de úgy látszik abban a szabad országban nincs jogi lehetőség egy családi szertartásról eltávolítani a hívatlan vendégeket.

2016. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tim Dog (polgári nevén Timothy Blair) elvileg nem is halt meg...


Egyébként utána néztem és elvileg baptista temetés lett volna.


Igazad van ,köszönöm a válaszodat! Ment a zöld. ;)

2016. nov. 12. 15:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a gyászt, a gyász idejét sehol sem tiltják.
2016. nov. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!