Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gyakorikerdesek.hu-n lehet...

Gyakorikerdesek.hu-n lehet értelmes választ kapni? 😂

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?:)
2017. ápr. 3. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

van amikor igen, de ahhoz a kérdést is úgy kell feltenni


24F

2017. ápr. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Én kaptam már itt több értelmes választ a kérdésemre, és remélem, én is adtam már olyat, amit a kérdés kiírója hasznosnak talált.

Úgyhogy szerintem igen, lehet értelmes válaszokat kapni itt. A kérdést fogalmazd meg normálisan, egyszerűen és közérthetően, nyert ügyed lesz.

2017. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, de sokszor hiába válaszol értelmesen és jót valaki, csak a lepontozás megy. Vagy a kérdezőnek nem tetsző válasz érkezik és egyből elkezd pampogni. De sok olyan is van aki elvárja a jó választ...kap is, és köszönöm érte az elmarad, de elvárása van hogy legyen 10 jó válasz, segítség neki.
2017. ápr. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Néha lehet.
2017. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, milyen a kérdés.

Ha "mi a véleményetek erről/arról", akkor csak a lepontozás megy.

Ha pl "mennyi idő repülővel átlagosan Hawaii", vagy "itthon vagy külföldön vegyek zlotyit" akkor kaphatsz értelmes választ.

Sokszor az olyan egyszerű kérdésekre meg mint pl "hány ország van Európában" azért nem jön értelmes válasz, mert fél perc megkeresni Google-n.

2017. ápr. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Ahogy nézem, az átlag korosztály itt 14-15 év, akik mindenképp lepontozgatnak mindenkit, válaszként pedig hülyeséget írnak, így a válaszom NEM.
2017. ápr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat.
2017. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Néha úgy érzem teljesen felesleges válaszolgatni meg kérdést feltenni, a sok troll eléggé lelombozza az embert, de viszont sok témában meg igen jó válaszok érkeznek és ténylegesen utána lehet itt nézni dolgoknak.
2017. ápr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem gyakori.
2017. ápr. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez elsősorban kérdés-függő.

Értelmes kérdésre jó eséllyel kapsz értelmes választ.

2017. ápr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!