Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem lehet már ezen...

Miért nem lehet már ezen oldalon normálisan ismerkedni, hová tűntek az értelmes arcok?

Figyelt kérdés

Előrebocsátom, hogy nem siránkozós kérdés még mielőtt valaki reflexszerűen oltana viszont nem is rövid.


2 évvel ezelőtt megismertem itt egy lányt. Csak beszélgettünk kicsit majd jártunk egy ideig viszont ma is ismerősök vagyunk és néha beszélünk de nem is ez a lényeg hanem az, hogy akkoriban még sokkal barátibb volt az egész oldal. De még egy évvel ezelőtt is gyakran írtak rám a lányok és vannak köztük olyanok akikkel mai napig beszélgetek.

Nem ment ez a folyamatos nemeket általánosító gyűlölködés és a lányok is mertek beszélgetni nem pedig csak pár lerázó vagy kitérő válasszal elintézni a dolgokat.

Mert nézzük meg mi is megy ma? Itt most főleg erre a kategóriára gondolok mert evidens, hogy itt van a legnagyobb esélye barátságok/kapcsolatok kialakulására.


1. Ha egy fiú próbál itt ismerkedni azt egyből lúzernek titulálják, hogy takarodjon ki a való életbe.

2. Ha egy férfi próbál itt ismerkedni az biztos egy szánalmas lúzer, ha nem tud egy lányt még élőben sem összeszedni és már válaszra sem méltatja senki vagy azt tanácsolják neki ölje meg magát (kedves).

3. Ha egy lány próbál ismerkedni akkor többnyire esze ágában sincs ismerkedni csak eldumálgat, válaszol pár szóval/smiley-val a levelekre azt jól van. (vagy csak kamuregről hülyül valaki ugye)

4. Ha egy nő próbál ismerkedni azt egyből qrvának bélyegzik.

5. Ha egy lány nem is próbál ismerkedni akkor is mennek neki a péniszekről készült képek meg az idióta/obszcén pár soros üzenetek amik szexre akarják csábítani (a fiúk részéről ugye) amitől logikus, hogy elmegy a kedve a további ismerkedéstől.

6. És persze ismerkedéseknél sokszor már egyből az igényeiket kezdik el sorolni az emberek (főleg lányok) akik már szándékosan csak egy bizonyos fiúréteggel hajlandóak még beszélgetni is (szóval eleve feltételezik, hogy egy helyes lánnyal/pasival jobban el tudnak beszélgetni)


Természetesen rengetegen papolnak arról is, hogy ez az oldal nem ismerkedésre/társkeresésre való és ezért elvből nem ismerkednek itt vagy interneten, holott sokkal jobb társkereső mint a legtöbb direkt arra szakosodott oldal ahol megint minden csak a külsőségekről szól. Itt legalább van arra mód, hogy kicsit jobban megismerd a másikat mielőtt látnád, tehát nem értem miért lenne akkora bűn arra (is) használni.

Viszont manapság a lányok itt extrém bizalmatlanok, jóval ritkábban írnak rá emberekre maguktól és később nem mernek magukról kiadni szinte semmit. Nagyok kevesen vannak akik pár hét beszélgetés után megadják egyéb elérhetőségüket is és nem lépnek le szó nélkül.


Ha valaki kifejtené azt, hogy 2 év alatt miért zuhant itt ekkorát a színvonal, hová tűntek a barátságos, értelmes fiúk/lányok akikben tényleg volt jó szándék és nem csak rosszindulat és mi ennek a pontos oka annak nagyon megköszönném.



2013. dec. 15. 15:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
most is ismerkedünk
2013. dec. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%

"2 év alatt miért zuhant itt ekkorát a színvonal"

mert én is beregisztráltam

2013. dec. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Két évvel ezelőtt még nem ismerkedtem, ezen az oldalon, csak idén írtam embereknek. Mondjuk személyesen még nem találkoztam senkivel, de a lányok többsége nem akart egyből lerázni, és hosszabb-rövidebb beszélgetésekben benne voltak.
2013. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1-2 jó arc azért még van itt csak ritkán.
2013. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Misaka Kaori válasza:
Mert a világ is kifordult magából, ha megfigyeled. :)
2013. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne haragudjon kedves kérdező,de ennyi szabad ideje van,hogy ilyen jelentéktelen dolgokról emélkedik?
2013. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
*elmélkedik
2013. dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én most legszívesebben odamennék hozzád, és kezet ráznék veled, mert ezt nagyon jól észrevetted amit itt leírtál.

Most azért én is elmondom hogy vannak még itt normális emberek, tehát nincs veszve minden de tényleg ha úgy 1-1,5 évre tekintek vissza mert én akkor kezdtem el használni ezt az oldalt igazán akkor azért jól el lehetett itt dumálgatni emberekkel, tehát itt találtam pár barátra, főleg lányokra.

Egyik egy nagyon kedves szimpatikus lány volt, majdnem 1 évig dumálgattunk itt, hihetetlen jó volt vele csak nagyon messze lakott, de nem láttuk egymást még képet sem de olyan szinten megismerkedtünk hogy a csaj szó szerint szerelmes lett belém. Persze itt a dolgot én szúrtam el de valamennyire jól is tettem mert a távolság miatt esély nem lett volna arra hogy sokat lehessünk együtt, ő még elég fiatal 5 év van köztünk 15 éves volt inkább helyben ismerkedjen mert nem akarom hogy olyan fiatalon elmulassza a lehetőségeit azért mert én az ország másik felén vagyok éppen.

A másik dolog az hogy én is beszélgettem már itt emberekkel, egyikkel csak haverok voltunk, bár több hónap után egyik napról a másikra felszívódott, akkor itt nem olyan rég elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Ő rendes, jófej, aranyos igaz van barátja de mondta hogy legyünk haverok mert szeret megismerni új embereket. Cseréltünk is facebook elérhetőséget, a mai napig dumálunk majdnem napi rendszerességgel. Sokat segít nekem hogy tudjak boldogulni az ismerkedések terén mert sajnos a tini éveimet egy lányra pazaroltam el a nagy semmiért, sajnos. Ez van sajnos nem rágódok már ezen mert minek.


De teljesen jogos az észrevételed, én is itt próbálnék megismerni egy lányt hogy legalább belül ismerjen meg.

Írtam is ki egy kérdést még 3-4 hete azzal kapcsolatban nem linkelem be ide mi volt, kevés választ kaptam rá, de írt egy csaj hogy szeretne megismerni mert szimpatikusnak talált abból a néhány sorból amit leírtam, de semmi nem lett belőle, eltűnt.

A másik egy olyan csaj volt aki írt ki ide egy kérdést hogy a mackósabb pasik miért ilyen visszahúzódóbbak ismerkedés terén. Valami ilyesmi volt nem emlékszem már rá szó szerint, de írtam neki mi a helyzet velem, és mit vettem észre mások esetében is, és felvettem vele a kapcsolatot, írtunk is egymásnak, nagyon sok mindenben hasonlítunk de sajnos a hosszú beszélgetéseknek véget ért. Egyszer írtam neki valamit hogy milyen vagyok stb... Meg hogy szeretném jobban megismerni és hogy adjon egy elérhetőséget ahol jobban tudnánk dumálni, de azóta se kép se hang, nem válaszolt azokra sem, ha jól emlékszem írtam még neki mellé valamit úgy pár órával később de már nem vagyok benne olyan biztos.

De amiatt is elvagyok már kenődve mert reménykedtem abba hogy végre van egy olyan lány aki engem elfogadna és hasonlítunk egymásra, és reménykedtem hogy a távolság ellenére legalább lesz köztünk valami hogy végre legalább az önbizalmamon tudjak változtatni, független attól hogy teszek a külsőmért, adok le kilókat, meg igyekszem jobban teljesíteni hogy változzak mert rájöttem pár hónapja hogy ez így nem jó, de sajnos idő kell ehhez, nekem meg egyre jobban van szeretet hiányom, és nagyon szeretnék már magam mellé egy lányt, aki szeret, megbecsül, biztat, lehet kihez bújni, lehet kihez fordulni ha mondani valóm van meg én is sok mindenen segíteném őt, tehát ezeket a dolgokat már hiányolom mert már egy apró ölelésnek is nagyon örülnék amit egy lány adhatna nekem, de sajnos nincs rá módom.

tavaly ilyen tájt megkaptam ezeket akkor jól is éreztem magam, de egyik napról a másikra minden tönkrement.

Nem vagyok egy lúzer srác, sokan bírnak engem, csak a barátaim szanaszét repültek már az életben és egyedül maradtam, mert sajnos a munkahelyemen sem velem egykorúak dolgoznak, jó vannak páran azért, de más részlegen meg szinte nem is találkozom velük.

Csaj haverjaim is vannak, de ők már javában benne vannak egy párkapcsolatba és nekik is már ez az első. Egyik 4 hónapos terhes, már nem jár el bulizni mert dolgozik inkább ameddig tud hogy legyen pénzük a babához. A másik meg januárba utazik ki külföldre élni. A másik legrégebbi lány barátom akire testvérként tekintettünk egymásra, egyszer csak eltűnt, igaz észrevettem hogy kerül engem valamiért, de az okát nem tudom.

Sajnos nekem per pillanat ez a kilátásom, a társkereső oldalakat meg hagyjuk, képet nem teszek ki magamról így volt is esélyem 1-2 lánynál egyik vissza is írt nekem de amint meglátott egyből eltűnt, egyik mondta hogy miért nincs fent kép rólam, elmondtam neki mi a helyzet, önbizalomhiány, stb... És egyből beszült hogy akkor mégis mi a francot akarok tőle?

Tudom hogy ez rossz kezdés volt beismerem nem kell emiatt leszólni, de ez akkor is bunkóság volt tőle, legalább kedvesen rázott volna le ha már itt vagyunk.

Én is ebbe az oldalba reménykedek, mert egyszer már bejött a dolog, de sajnos a távolság nagy úr volt és el is szúrtam, meg vissza is utasítottam a lányt de reménykedek benne hátha találok olyat aki legalább közelebb lakik hozzám, és tényleg jól kijönnénk.

Sokan vannak még így ezzel sajnos, de tényleg ezzel a kérdéseddel igazad van mert én is ezt vettem észre.

2013. dec. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Radikális mértékben elterjedt az internet.Vagyis az alsóbb népréteg a csőcselék is beszállt az internet bizniszbe:)
2013. dec. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Singularity + a 8-as = már 2 normális ember
2013. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!