Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tudnék...

Szerintetek hogyan tudnék változtatni a megváltozott érdeklődési körömön, hogy ne legyek olyan tájékozatlan?

Figyelt kérdés

Sajnos 6 éve beszűkült az érdeklődési köröm.Nem köt le a közélet,meg a hírek.Igaz sokat voltam depressziós.Soha nem is szerettem tévét nézni,és nem ismerem a tv sztárok zömét.A külföldi zenekarok nevét meg sem tudom nevezni.

Próbálom erőltetni ezeket a dolgokat,de ha elkezdek nézni valamit,akkor 10 perc után megunom hacsak nem valami nagyon izgalmas krimi,fantázia film vagy horror.



2017. ápr. 14. 11:03
 1/1 anonim válasza:
Nem kell erőltetni azt ami nem érdekel. Nem lesz jobb, de tényleg se neked ,mert unalommal fogsz róla beszélni és aki ezt hallgatja annak sem lesz jó... Nem kell hogy ismerd a világsztárokat. Próbálj olyan emberek felé közeledni akiknek hasonló az érdeklődési körük. Persze azért ne maradj le a világról. Engem sem érdekelnek a hírek, de azért jó lenne tudni arról, hogy mi folyik a világban nehogy egyszer kimegyek az utcára és azt sem tudom mi van :D
2017. ápr. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!