Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Harry Potterről?

Mit gondoltok a Harry Potterről?

Figyelt kérdés

Nekem csak úgy jár az agyam.Egyszerűen láttam őket felnőni.Izgalmas story jó szinészek(a könyvet nem olvastam).

Mit gondoltok a végéről?Nektek nem volt furcsa átélni azt,hogy vége a kedvenc sorozatotoknak és,hogy több nem fog készűlni(mármint,úgy,hogy 18 évesek,utána 19 stb..)?Hanem már felnőttek és nem lesz az igazi.Egyszerűen furcsa,Rossz is furcsa is stb.Mit gondoltok ezekről?Milyen érzéseitekvannak vele kapcsolatban?



2017. ápr. 18. 22:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egyszer mindennek vége :)
2017. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A filmek nagyon rosszak, könyvet olvasd inkább
2017. ápr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem rosszak. nem érnek fel a könyvekkel, de attól még kifejezetten jók lettek.


a könyvadaptációk általában nem adják át a teljes élményt(vannak persze kivételek), de azért ettől elvonatkoztatva filmként teljesen élvezhetők.


ha szerinted ez rossz adaptíció, olvasd el Dan Brown infernóját, és nézd meg a filmet. na kíváncsi leszek a reakciódra azután.

2017. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 gnoomage ***** válasza:

2# Miért lennének nagyon rosszak? Több millió ember kedvelte, sőt imádta őket...


Valójában én így szimplán elfelejtem, hogy vége és amikor meglátom az egyik rész borítóját vagy valami, akkor eszmélek fel, hogy már több éve vége van.

2017. ápr. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

[link]


Kis olvasnivaló :)

Nem olyan jó, mint az eredetik, de aboszlút olvasható.

2017. ápr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az első 3 tényleg jó, de a többiből semmit nem láttam, olyan sötét a kép
2017. ápr. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg annyira szenvednél, akkor elolvastad volna már rég a könyveket. (Amik egyébként tényleg ezerszer jobbak, mint a filmek. A filmek NAGYON el vannak nagyolva, egy csomó fontos részlet kimaradt belőlük.)
2017. ápr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

" egy csomó fontos részlet kimaradt belőlük."

Tudnál releváns példákat hozni, amit valóban nem lehetett volna kihagyni?

2017. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11:40 Ha elolvasod a könyveket, akkor megtudod és egyértelmű lesz. Aki nem olvasta a könyveket, az nem is érthető a sztorit teljesen, csak azt hiszi, h érti.
2017. ápr. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Dumbledore emlékgyűjteménye, amiben képet kapunk Voldemort családjáról, vagy mondjuk Hugrabug Helga poharának "rejtélyes" eltűnése, az apró nyomok, amik arra engednek következtetni, hogy Voldemort okkal választotta azokat a tárgyakat horcruxnak, amiket...


Negyedik filmből hiányzó Winky és Bumfolt (csak filmet ismerőek, vajon tudják, kik ők?), főleg Winky emlékei.


Ja és ott vannak még azok a dolgok is, amik igaz, hogy megtörténtek a könyvekben is, csak épp teljesen máshogy, más szereplőkkel....

2017. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!