Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Harry Potterről?

Mit gondoltok a Harry Potterről?

Figyelt kérdés

Nekem csak úgy jár az agyam.Egyszerűen láttam őket felnőni.Izgalmas story jó szinészek(a könyvet nem olvastam).

Mit gondoltok a végéről?Nektek nem volt furcsa átélni azt,hogy vége a kedvenc sorozatotoknak és,hogy több nem fog készűlni(mármint,úgy,hogy 18 évesek,utána 19 stb..)?Hanem már felnőttek és nem lesz az igazi.Egyszerűen furcsa,Rossz is furcsa is stb.Mit gondoltok ezekről?Milyen érzéseitekvannak vele kapcsolatban?



2017. ápr. 18. 22:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha nem olvastad a könyveket, csak a filmeket láttad, akkor a sztori kb 2/3 részéről szépen le is maradtál. :)
2017. ápr. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az egész hatodik filmből pont a lényeget hagyták ki amiről szól a könyv lényegében :D De Ron szerelmi életére volt idő :D
2017. ápr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
1,5-2 órás filmbe szerintetek minden belefér?
2017. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy nem raktak bele mindent hanem az, hogy pont a lényeget hagyták ki belőle ;)
2017. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!