Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Puzsér elérhetőségét hol...

Puzsér elérhetőségét hol találom meg, ha meg szeretném hívni valahova, vagy interjút szeretnék készíteni vele? Sajnos a honlapon lévő e-mail címre nem reagál bakfittyel se.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 23. 15:57
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
Hát, lehet, hogy ő nem szeretné ha meghívnád. :-)
2017. ápr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írj neki F.B.-on!
2017. ápr. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
0%
Javaslom hogy az üzeneted úgy kezdd hogy civilizált jó napot! Ahogy ő szokott köszönni a műsorán! Azert ő nem kis tekintéjű ember! Sokan nem bírják én személy szerint igen, jófej ember, fel meri emelni a hangját! Nem ártana hasonlót oktatni az iskolában! Tulajdonképpen vele az a baj ami neki es nekem nem baj de a civilizáció számára igen, hogy figyel arra amit mas mond es ha az adott illető kertel még az van meg sértve, aki kb 5 perccel korábban állított valamit aztan letagadta! Átlát a szavak közt, határozott, és tárgyra törő! Nem feltétlen érdekli a jellem! En pl lattam tv-ben amikor a Fábry-val (humorgyilkossal) beszélt es a Fábry szerintem amikor a csillag születik volt a tárgy tök szerette volna lekezelni de nem tudta! Meg azert ha mar zsűriről beszélünk egy zsűrinek nem jellem es emberközpontú legyen hanem ítélőképes legyen egy adott produkciónál! Robi bácsi ezt tette aki frontálisan ugyan lehet megsértett par embert akik a tehetségről nem hallottak, DE nem keltett senkiben sem hiú ábrándokat! És ez a nem mindegy! Mert inkabb sértődjön meg valaki azon hogy nem tehetséges, mintsem azzal a tudattal éljen együtt, hogy hamis remények vannak benne! Nyilván a Robinak is vannak olyan műfajok amik nem tetszenek neki, ahogy nekem is! Szíve joga ítélni! Kicsit eltértem a tárgytól, de mindezeket jegyezd meg kérdező! Ahogy Robi szokta mondani, most mondok neked egy biztató szándékú nemet! (A beszélgetésre veled!)
2017. ápr. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy Facebook-on nem vagyok tag. Én nagyon kedvesen írtam neki, és még nem is tudja miről lenne szó, de nem reagált, szerintem nem olvassa azt az e-mail címet, vagy spam-be ment, nem tudom.
2017. ápr. 23. 19:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ismerem az összes műsorát, és olyasmiben keresem, ami őt is érdekelheti, akár én is segíthetnék neki, csak egyszerűen nem érem el.
2017. ápr. 23. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Tegnapelőtt volt a Millenárisban könyvet dedikálni.

Figyeld, nem-e lesz még hasonló esemény, ahol részt vesz, és ha találsz ilyet, akkor próbáld meg élőben!

2017. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és hol figyeljem? szerintem ezt is csak facebook-on lehet megtudni
2017. ápr. 24. 21:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Írd be a Google-be, hogy "Facebook Puzsér Róbert", és menj rá, azt hiszem, ha nem vagy belépve, akkor is látod, hogy miket oszt meg.
2017. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!