Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Magyarországon belül vannak...

Lenga kérdése:

Magyarországon belül vannak megbújva BJD (ball-jointed doll, gömbízületű baba) tulajdonosok? :3

Figyelt kérdés
Tudom ott a facebookos BJD csoport, de én arra lennék kíváncsi, hogy rajtam kívül vannak-e még olyanok, akik nem szeretnének a "közösségbe" tartozni, csak néha-néha összeülnének fotózni kedvenc dolljaikat, legyen az legit vagy recast.

#közösség #ball-jointed doll #gömbizületű baba
2017. ápr. 23. 19:07
 1/5 anonim válasza:
Nekem még nincs egy babám sem (még nem sikerült rendelnem), de ha lennének ilyen egyszerű találkozók, akkor én szívesen elmennék. Sajnos nem ismerek hasonló érdeklődésű embereket. De ha tudsz angolul, akkor ajánlom a Den of Angels fórumot. Ott mindig osztanak meg képeket és szoktak találkozókat is szervezni.
2017. máj. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Biztosan vannak, én is ismerek ilyen embereket. De pont azért nehéz megtalálni őket, mert a létező kicsi magyar BJD-s közösség is sok kisebb-nagyobb szeletre van szakadva (ezt bizonyítja igen egyszerűen az is, hogy facebookon is több magyar BJD csoport és közösség létezik), ők pedig sok esetben még ezekben sem fellelhetők. Szóval szerintem nagyon minimális esélyed van arra, hogy ilyen embereket találj csak úgy véletlenségből.


Azt hozzátenném, hogy akik a csoportok tagjai sem feltétlenül aktív résztvevői a közösségnek, sokan egyszerűen csak azért csatlakoztak, hogy értesüljenek az újdonságokról, láthassák mások babáit, és ha megszervezésre kerül egy-egy találkozó, esetleg arra elmenjenek. Szóval te is nyugodtan beléphetsz, nem jár ez semmilyen kötelezettséggel.


Az viszont biztos, hogy amióta a recastok megszaporodtak itthon is (recast-neutralként ezt most totál semleges tényként közlöm csak, nem utálkozásból), még inkább szétszakadt a közösség, hiszen a hivatalos fórumra és csoportba nem lehet róluk posztolni, meg az ottani találkozókra vinni őket. Szóval akik "megbúvó" tulajok, az esetek többségében kényszerből azok, mert a recast babáikat nem mindegyik csoportban tűrik meg. Én speciel nem is ismerek olyan "megbúvó" tulajt, akinek legitje lenne, szóval ez valamilyen szinten a recastbirtoklással járó kényszerbújdosás.

2017. máj. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :3

Első válaszoló, ha szeretnél akkor írj egy üzenetet :3

Igazság szerint én magam is ilyen bujdosó vagyok. (van két legit dollom)

De azért írtam ide, egy semleges felületre, mert nem érzem úgy, hogy a külföldi oldalon értelme lenne ismerősöket, dollos barátokat keresni. A facebookon szervezett találkozókon pedig úgy hiszem már megvan a megszokott kiscsapat. Kívülállóként nehéznek érezném abba a csapatba való beilleszkedést. De egy teljesen új, recast friendly csapatot létrehozni jó dolog lenne. Kis falka :D Hiszek abban, hogy lassan de biztosan sikerül fellelni néhány rejtőzködő tulajt legalább :3

Na de még egyszer köszönöm, nagyon örültem hogy nem maradt megválaszolatlanul ez a kérdés.

2017. máj. 31. 19:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van 2 :3
2019. szept. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Tudom elég régi a kérdés, de ha még esetleg látja valaki: tudtok olyan oldalt ajánlani ahonnan szállítanak Magyarországra ilyen babákat, és biztonságosak?

Mindig is szerettem volna, de elég drágák ahhoz, hogy valami véletlenszerű oldalról rendeljek, ahonnan lehet meg sem jön, vagy sérül.

Választ előre is köszi ^^.

2022. júl. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!