Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van olyan kevés nyilváno...

Miért van olyan kevés nyilvános WC bármelyik nagyvárosban?

Figyelt kérdés
Az átlagember megiszik napi 2 liter vizet. Na most, ha valaki turista egy idegen nagyvárosban, akkor gyakran előfordul, hogy pisilnie kell, de ilyesmiért nem fog bemenni egy étterembe. Miért van olyan kevés nyilvános wc, amikor bárból, kocsmából mindenhol sok van?
2017. ápr. 25. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert csekély a jövedelmezősége, nem lehet belőle megélni. Azt se feledd, hogy ha megiszol napi 2 liter, abból nem lesz 2 liter vizelet, mert rengeteget kilehelsz és elpárologtatsz.
2017. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, púp a városvezetés hátán a nyilvános WC (legalábbis itt), nincs, aki takarítsa, nem jövedelmez és csak a gond van vele, hogy a hajléktalanok ne költözzenek bele. Mikor fesztivál volt a városközpontban, egy rakás ember szerette volna használni és be volt zárva.
2017. ápr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 hollófernyiges ***** válasza:
Plázákban, gyorséttermekben, benzinkutakon úgyis van.
2017. ápr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak mondjuk ha Rómában sétálsz, ott viszonylag kevés pláza, gyorsétterem meg benzinkút van. Szűk utca viszont annál több. Rád bízom a következtetés levonását.
2017. ápr. 26. 08:24
 5/5 hollófernyiges ***** válasza:
Rómában még nem voltam, de másutt mindig meg tudtam oldani sikátor nélkül is.
2017. ápr. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!