Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idézet a magyar tanáromnak?

Idézet a magyar tanáromnak?

Figyelt kérdés
Röviden: Idén ballagok a középiskolából,és van egy irodalom/nyelvtan tanárom,aki megszerettette velem ezt a 2 tárgyat,tündéri nő,és szeretnék egy kis apróságot,amibe belegravíroztatom a kedvent költőjének,Arany Jánosnak egy idézetét,tudnátok mondani valami ilyesmi idézetet tőle,amire ránézve mindig eszébe jutnék?(Nemsokára nyugdíjba megy)

2017. ápr. 26. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi,végignéztem,de nemnagyon találtam semmi "igazit" benne :/
2017. ápr. 26. 21:09
 3/3 anonim ***** válasza:
20%

Ha valóban neki akarsz emléket, talán olyan idézet kellene, amit ő kedvel.

Miért is? Mert az mindig kedves lesz neki, és arról jut eszünkbe, kitől kaptuk. Nem fordítva! A te elképzelésed éppen az ellenkezőjét éri el. Emlékeznék én egy tolakodó valakire, aki azért ad nekem valamit, hogy rá emlékezzem? Egy fenét, meg se tartanám. Ám arra, aki önzetlenül az én kellemes érzéseimért áldoz, mindig emlékezni fogok. nem kell ahhoz elővennem semmit.

2017. ápr. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!