Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék karitatív szolgálat...

Hol tudnék karitatív szolgálatra jelentkezni?

Figyelt kérdés
A történetem az,hogy 40 éves vagyok. volt egy kapcsolatom aminek vége lett. Nem tudom túltenni magam rajta,mindenre gondoltam már. A legrosszabbakra is. Szóval arra gondoltam,hátha szüksége van rám valakinek ilyen formában. Van ötletetek?
2017. ápr. 29. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az onkentes.hu oldalon vannak lehetőségek. De mehetsz magadtól is a helyi idősek otthonába, kórházba, állatmenhelyre, múzeumba.
2017. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadj örökbe egy gyereket.
2017. ápr. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Na igen. Lucifer úr! Ha képben lennél akkor tudnád azt,hogy Magyarországon az örökbefogadás milyen kritériumok mellett lehetséges. Én azért tudom mert már vettem részt azon tanfolyamon ami kell hozzá. Sikeres volt(volt feleségemmel) Viszont jött egy tragikus esemény ami keresztül húzta ezen szándékunkat.
2017. ápr. 30. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!