Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi, hogy kezd...

Más is úgy érzi, hogy kezd elhalni a gyakori kérdések oldal?

Figyelt kérdés
Régebben mintha több lett volna a válaszoló, és kevesebb kérdés maradt volna válasz nélkül, vagy kapott volna csak 1-2 választ...
2017. máj. 12. 01:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem.
2017. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
NEM.
2017. máj. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A pontozás miatt mintha kevesebben mernének válaszolni.Sokan lepontoznak indokolatlanul. Pedig nem csak a perfect válasz a jó válasz szerintem.

A kérdezők számára minden válasz értékes.

2017. máj. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

[link]

Itthon top 25 oldal. Szerintem épp ellenkezőleg.

2017. máj. 12. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Véleményem szerint a kérdések és válaszok minőségi aránya eltolódott az egyszerűbb,értelmetlenebbik irányba.

Több kérdést olvasok szinte "alap" dolgok és fogalmak nem tudásáról illetve a válaszok között is több lett a nem segítő,oda nem illő...

2017. máj. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen , ez a pontozás se a legjobb itt.

Mert ha leirom hogy én mit szeretek, más meg mást ir , már a válaszom 0 pont. Hogy mi jó ebben egyeseknek , nem tudom.

2017. máj. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbet a számítástechnikában szoktam válaszolni, ott kb hetente van 5-6 normális kérdés, a többi olyan, hogy vagy egy sima google kereséssel megoldható, vagy panaszkodnak, hogy nem megy a tört járték, vagy pedig gépet akarnak összerakatni a kérdezőkkel.


A pontozással kapcsolatban egyetértek az előző hozzászólókkal, sok ember lepontoz csak azért, mert nem ért egyet egy szubjektív kérdés alá írt válasszal. Politikába kétszer írtam le a véleményem egy kérdés alá, semmi párthoz nem kapcsolódott, vagy bármilyen politikai ideológiához, csak szabad kereskedelemhez, bérekhez. 20%-ot vesztettem azzal a két kérdéssel.


Szerintem ideje lenne az oldalt is egy kicsit modernebb formába hozni, mert nagyon 2006 feelingje van. Telefonról néha elég kényelmetlen használni.


Azt nem tudom, hogy mennyire mondható, hogy elhalna az oldal, szerintem vannak gondok, amik nélkül biztosan nagyobb lenne az aktív felhasználók száma.

2017. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kezd el elhalni, az egészség témaköre még mindig hozza a napi 8 oldalt.
2017. máj. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tényleg kezd leromlani: nem is annyira maga az oldal, inkább az üzemeltetése - aztán majd meglátjuk, hogy az lesz vele, mint az iWIW-vel, vagy képes megújulni.

Ha nem, még akkor is működni fog egy ideig, csak egyre rosszabb lesz.

2017. máj. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös komment jól fogalmazta meg a dolgokat. Kissé kezd értelmetlenné válni, van, amit 250× kérdeznek meg, csak más variációban, stb.
2017. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!