Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most nyáron fogok felköltözni...

Most nyáron fogok felköltözni Bp-re (Nyíregyházáról), de egy ismerősöm azzal riogat, hogy a tősgyökeres pestiek lenézik és utálják a vidékieket. Igaz ez?

Figyelt kérdés
2017. máj. 17. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak a buták.

Velük meg nem kell annyit foglalkozni. Inkább az lesz a fura neked, hogy a kutya nem törődik majd veled.

2017. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Biztos lesz, aki le fogja nézni, mert korlátolt.


Én egy év külföldet kivéve (3 évesen Marokkó a családdal :D) világéletemben pesti voltam, nem is szándékozom innen elköltözni, és az összes hibája ellenére imádom a várost. Én csak azért sosem néztem le embert, mert vidéki, rengeteg eredendően vidékről származó barátom van.


Max. azt nézem le, aki feljön Pestre bármilyen célból, és rögtön az folyik belőle, hogy

- vidéken ez jobb, az jobb, amaz jobb

- fujj, milyen koszos Pest, azért sok a hajléktalan, mert a pestiek nem szeretnek egymásnak segíteni (na, hasonló konkrétan a metrón volt, amikor egy cigány banda megtámadt egy ázsiai férfit... mindenki félve nézte, erre mellettem a nő megszólalt a gyerekének, hogy na, vidéken mindenki segítene, hívná a rendőrséget, de ez Pest... na akkor majdnem leordítottam a fejét, hogy Akkor kezdhetnéd te, b...meg, csak te is be vagy tojva, mint mi mindannyian... aztán utána a hiperaktív kölök odahányt mellém az ülésre, és nekem kellett kezdeni eltakarítani a hányát az ülésről, mert anyukának nem jutott eszébe...), önzőek

- fujjos egérlyukakban laknak, pedig vidéken milyen csodás nagy házak vannak

- undorító, hogy alig van zöldterület, meg legelő meg csirke meg tehén, szar a levegő

2017. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj, dehogy utáljuk őket! Hiszen valahol ők is emberek! (:DDD)


Látod, nekünk pestieknek ilyen ellenállhatatlan és egyben kifinomult humorunk van!

2017. máj. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nu oszt arra tik felétök nem jobban utálják azt aki pösti-e? Nem lesz rossz megszokni hogy itt nem kell petróleum a lámpába? Tudod itt már deróton dzsavel ám! Meg képzeld a föld alatt is megy vonat! Gyesznyót vágol-e? Hihhhetetlen! Muhahahaaa:)


Nyugi itt nem csak azt sz@rják le hogy honnan jöttél,hogy milyen f@$zságokat beszél a hülye haverod. Vagy hogy lesz? Ki lesz írva rád hogy nyíregyházi vagyok és várod a reakciókat? Nem vágom. Viszont van egy nagyon jó ismerősöm Berkeszen, amikor itt dolgozott velünk század rangú kérdés volt hogy ki honnan jött. Nem ez alapján dől el ki a normális hogy honnan jött. Nyiregyházán nincsenek bunkók? Tuti vannak. Hát itt is akad.

2017. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!