Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Önkéntesnek jelentkeztem,...

Önkéntesnek jelentkeztem, normális, hogy így bántak velem?

Figyelt kérdés

Egy amatőr kulturális eseményre jelentkeztem önkéntes háttér segítőnek. A szervező először nagyon kedves volt, kicsit később megírta, hogy hányra kellene mennem, és mit kell csinálnom a helyszínen, de semmi mást. Ezért rákérdeztem, hogy pontosan hová kell majd mennem, és hány órát kellene maradnom, ill. hogy küldjön egy linket az esemény weboldaláról, mert én nem találtam. Azonban továbbra sem volt hajlandó válaszolni a kérdéseimre, így írtam neki újra. Erre megsértődött, hogy ha semmit nem tudok, akkor inkább ne is menjek segíteni. Megírtam neki, hogy általában az önkénteseket a szervezők koordinálják össze, nem nekünk kell "felkészülni" (mint írta, ő ezt elvárta volna tőlem), és legalább egy táblázatot küldhetett volna, amiben az önkéntesek láthatják, mikor hová vannak beosztva. Erre teljesen megsértődött és lekoptatott.

Én végig teljesen kulturált, kedves hangnemben írtam neki, akkor miért sértődött meg? Önként segítenék neki, erre elküld a fenébe?



2017. máj. 19. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Magyarországon vagy, mi a fszt vártál?
2017. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Normálisnak nem normális de sajnos viszont ez teljesen általános
2017. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!