Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elértem a ponthatárt az...

Elértem a ponthatárt az egyetemre amire jelentkeztem viszont semmiféle visszaigazolást nem kaptam eddig, ez normális?

Figyelt kérdés
Se a felvi nem írt emailt,sem az egyetem.Mikorra várható valami hasonló?

2014. júl. 28. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
normális, várjál türelemmel..
2014. júl. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem kaptam még, nyugi :)
2014. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Sajnos én sem kaptam még. Elvileg törvény szerint augusztus 5.-ig kell az oktatási hivatalnak elérhetővé tennie a hivatalos besorolási döntést. A sajtóban augusztus 4.-e szerepel. Amúgy én is egyre jobban mérges vagyok emiatt, ha egy nap nem nézem meg 4x az e-felvi akkor egyszer sem (pedig tudom ha elérhetővé válik akkor email-ben is értesítenek).
2014. júl. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy megkaptátok-e már a levelet,de én már igen.. és semmi lényeges információt nem tartalmaz. A borítékban 3 lap van.. az egyik a gólyatáborról szól, a másik az csak annyit ír szinte, hogy regisztrálnod kell az ETR-be, és még van egy határozat arról, hogy elérted a ponthatárt és felvételt nyertél.. szóval nem nagyon adnak tájékoztatást semmiről... nem értem miért nem lehet egy lappal többet belerakni, ha már kiküldik azt a nyamvadt borítékot, ami tartalmazza például a beiratkozás adatait.. vagy bármi mást.. aminek ÉRTELME IS VAN...
2014. júl. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert a beiratkozás adatait már felvételikor megadtad...az sem lényeges...

Ami lényeges hogy meddig kell/lehet regisztrálnod az ETR-be..mikor kell aktívvá tenned a félévedet..illetve a kurzusfelvételt elsősöknek a TO intézi egységesen vagy magadnak kell..és akkor kell egy tantárgy lista is..

Ezeket akkor szokták adni amikor papíron aláírod a beiratkozást, van évnyitó..és az eredeti érettségi bizit be kell mutatni..

2014. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én kaptam egy emailt hogy a telefonszám amit a levélben megadtak rossz és hogy azt ne hívjam.De levelet én még nem is kaptam...Oké hogy külföldi vagyok szóval kicsit tovább tart majd mire ideér de azé no...
2014. júl. 30. 11:28
 7/8 anonim válasza:
4.válaszoló (9:30) Melyik egyetemtől kaptad a levelet??
2014. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegedi Tudományegyetemről :)
2014. júl. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!