Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Városon kívül, folyó szélén...

Városon kívül, folyó szélén és erdőben lehet meztelenül kirándulni és úgy lenni egész nap?

Figyelt kérdés

2 srác sátorozik két napja igaz már külterületen de azért járnak arra néha, és mindig meztelenek. csak akkor vesznek magukra valamit, ha boltba mennek, egyébként semmit. tegnap fél napra elmentek úgy kirándulni a hegyekbe, hogy semmi se volt rajtuk, csak cipő.


És azt mondták, hogy mert ők naturisták és nem is akarnak magukra venni semmit ilyen jó időben.

Ezt lehet? Senki se szólhat rájuk? Mert már szinte mindenki tudja a környéken meg én is szóltam nekik, hogy azért járnak arra sokszor mások is, de azt mondták, nem baj, ők nem szégyenlősek.

Szerintetek? és azt mondták 3 hétig lesznek, állítólag nyaralnak ...



2017. máj. 30. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
igazi naturista nem meztelenkedik olyan helyen, ahol azzal esetleg másokat megbotránkoztathat.
2017. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

hát ő akkor nem igazi :) most erre mit mondjak? amúgy aranyosak meg jó fej ahogy beszélgettem az egyikkel csak hát nekem is a lányaim délután vagy kora este éppen arra kerékpároznak, biztos meglepődnek.

hát érdekes az biztos

2017. máj. 30. 09:40
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
Az előzővel értek egyet. Tehát megkérheted őket, hogy vagy távozzanak, vagy öltözzenek. Ha nem teszik, szólhatsz a rendőrségnek. Közmegbotránkoztatásnak hívják az ilyesmit.
2017. máj. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de igazából a puszta közepén vannak, így is? és tényleg kijönnek ilyenért a rendőrök? nehogy aztán engem küldjenek el a frászba hogy minek szórakozok ilyen hülyeséggel....
2017. máj. 30. 09:50
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Ha meglátják, abból közszeméremsértési ügy lehet...

És tök mindegy, hogy ez egy erdőben történik, hogy Pesten a belvárosban. A tényállás ugyanaz.

2017. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nyilván nem hívják rád a rendőrt akkor, ha látják rajtad, hogy elszégyelled magad és próbálsz változtatni a helyzeten, pl. magadra kapsz valamit. Tehát ha a dolog nem provokatív jellegű, akkor baj nem lehet belőle, bár én még így óvakodnék a meztelenül való kirándulástól.
2017. máj. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

na ezek aztán nem szégyenlik el magukat, mintha nem is ismernék a ruhát úgy viselkednek.

hát érdekes amit írtatok, de közszeméremsértés? az nem a mutogatós szatír más néven?

hát nem tudom, elbizonytalanítottatok, mert rosszat se akarok szegényeknek emiatt

2017. máj. 30. 10:24
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Min lepődnek meg? Már egy óvodás is tudja, hogy a fiúknak kukijuk van, a lányoknak meg puncijuk.

Nyilván a buszon vagy a boltban nem tartanám túl előnyösnek a pucérkodást a higiénia miatt, de az erdőben vagy akár a strandon miért ne? A pici gyerekeket is mindig meztelenül fürdetik, pedig az is sok embert zavar, mégis tojnak rá.

De azért megrettenni vagy megbotránkozni nem kéne egy pucér test látványától. Úristen, ott a kukija, jaj jaj, ott a csaj melle, te jó ég, micsoda borzalom, nem is gondoltuk volna, hogy az van a pólója alatt...

Eszembe nem jutna ezért bárkit feljelenteni, pláne, ha jófejek. Ha utálnám az illetőt, akkor persze simán, de akkor csak egyszerűen kicseszésből. :D

2017. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Ez Amerikában csúcsosodik ki, ahol a nőknek már nem is mellük van, hanem kosárméretük.
2017. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogadd el, hogy ilyenek! Ne csinálj semmit! Esetleg a lányaidnak mond meg, hogy azok pucérak, nehogy, ha meglátják őket, akkor a meglepetéstől az árokba kössenek ki!
2017. máj. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!