Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Klagenfurtban milyen élni?...

Klagenfurtban milyen élni? Milyenek az emberek, a város?

Figyelt kérdés
Az ottani átlag fizuhoz képest drága a megélhetés, lakbér?Münchenből mennék át, ehhez tudnám viszonyítani. Itt pl drága nagyon a fizuhoz képest. Szeretnék ott dolgozni de hosszabb időt nem töltöttem ott. Olyanok írjanak akik a városban vagy környékén élnek vagy éltek.

2017. máj. 31. 14:57
 1/1 Nyakas Leticia válasza:
Ausztriában az egyes szakmákra vonatkozó minimálbérnek tartományonként változóak. Karintia nincs a csúcson, ha jól akarsz keresni, akkor Tirol, Vorarlberg, Salzburg. Én éltem Klagenfurtban is, most nem messze tőle egy faluban, szerintem a magyarországi viszonylatokhoz képest élhető, a környék gyönyörű, és nincs messze Magyarországtól. Ha konkrét kérdésed van még, nyugodtan irj!
2017. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!